Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
ei viitsi pokerstarsi teemat spammida, aga kui teen täna starsi deposiidi ja saan selle reload boonuse. Kas võin teha cashouti enne 3. Maid või mitte (48h+ peale deposiiti )?
ei viitsi pokerstarsi teemat spammida, aga kui teen täna starsi deposiidi ja saan selle reload boonuse. Kas võin teha cashouti enne 3. Maid või mitte (48h+ peale deposiiti )?
Comment