*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #826
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    :|
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #827
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      lol wat... niimodi sa tõsiselt võetavaid naisi küll ei saa :D
      Ok saan aru, et esmaspäev aga siiski.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #828
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        lol wat... niimodi sa tõsiselt võetavaid naisi küll ei saa :D
        Mul on üks delikaatne küsimus ning palun ürita mitte läbi seksiprsima vastata. Millised on tõsiselt võetavad naised?

        Comment

        • nomatter
          Pettuses kahtlustatav
          • Jan 2012
          • 53

          #829
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Mul on üks delikaatne küsimus ning palun ürita mitte läbi seksiprsima vastata. Millised on tõsiselt võetavad naised?
          Abielus.

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #830
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Pean üles tunnistama praegu.


            Eile käisin selveris ja kõrvale tekkis vaba kassa. Minu ees seisis üks mees ja mina tulin tagant juba hooga selle kassa suunas. Just sellel hetkel kui ma selle mehe kõrvale hakkasin jõudma, hakkas ka tema vaba kassa poole liikuma. Ta oli minust napilt õlapikkusega ees, kuid minul oli hoog sees. Peas mängisin läbi erinevad stsenaariumid, et kas ma peaksin seisma jääma ja mehe ette laskma, sest ta on ju tegelikult minust ees pool? Aga see ju tähendaks kiiret hoo maha pidurdamist ja piinlikku momenti ja jätaks minust allaandja mulje kõigile pealtvaatajatele. Seega ma lihtsalt tõstsin selle õla sellest mehest üle ja kõndisin temast, tagasi vaatamata, lihtsalt mööda ja ise järgmiseks vabasse kassasse.
            See oli moment, kus ma tundsin, et kõik neiud vaatasid heldimusega, et "Vot see on mees, kes saaki nähes lihtsalt goes for the kill" ja siis mõtlesid ohates oma diivanil lesiva mehe peale, kes ükskord kui baaris olev purjus seltskond neid solvas ei julenud isegi nende au kaitsta, vaid tahtis võimalikult kiiresti pea norus baarist lahkuda.


            Ma olin võitnud. Ma olin alfa.
            tubli alfa isane :D

            Comment

            • BoneBreaker
              Bännitud
              • Apr 2012
              • 5

              #831
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.



              Jõhker..

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #832
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Sellist videot videot näidates võiks inimestele selgeks teha, miks ei tohi sõiduteed never joostes ületada

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #833
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Enamus nagu jookseks meelega autodele ette .

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #834
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitust
                    youtubes on mitme tunni pikkuseid videosid igasugu autoõnnetustest jms.. ja peab tunnistama, et neid vaadates tundub, et venemaal enamik autojuhte on omale load ostnud ja ei tea midagi liiklusreeglitest.. nii tüüpilisi lolle vigu tehakse, proovitakse esimesest reast vasakpööret teha, sebra peal reastumist ja möödasõitu jms.. ma kujutan ette et autokoolide tase on seal üks suur ümmargune null..

                    Comment

                    • Priito
                      Jube Noob
                      • Mar 2009
                      • 121

                      #835
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                      Enamus nagu jookseks meelega autodele ette .
                      Pigem enamus õnnetustest oli tingitud sellest, et autojuhid ei märganud vöötrada.
                      2:35 niimoodi lastele otsa sõita. Magama tuleks panna sellised autojuhid :S

                      Edit: ok video teises pooles oli ikka neid ka kõvasti, kes ise autodega kontakti otsisid.
                      Last edited by Priito; 23.04.12, 16:18.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #836
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitust
                        pooled ei vaata sõiduteed ületades ei vasakule ega paremale ja jooksevad autodele ette. nagu silmaklapid oleks peas.

                        ülejäänud pooled vaatavad vasakule ja/või paremale ja ikka jooksevad ette.

                        wtf is this.

                        //ja autojuhid ka casually lihtsalt eiravad ülekäigurada. vaadake kasvõi 9.22. no mis moodi sa ei märka seda jalakäijat???
                        Last edited by kardaanirist; 23.04.12, 16:10.

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #837
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Kurb, mis teha.. Nii autojuhtide kui ka jalakäiate hulgas leidub ikka totaalseid idioote.

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #838
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            njahh selle koha pealt peaks soomest eeskuju võtma, vähemalt niipalju kui ma seal olnud olen, olen märganud et jalakäijad ei hakka ennem ületamagi teed, kui sa täiesti seisma jääd raja ääres.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #839
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              lol wat... niimodi sa tõsiselt võetavaid naisi küll ei saa :D
                              Sasses gonna sass.

                              Comment

                              • BoneBreaker
                                Bännitud
                                • Apr 2012
                                • 5

                                #840
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                                njahh selle koha pealt peaks soomest eeskuju võtma, vähemalt niipalju kui ma seal olnud olen, olen märganud et jalakäijad ei hakka ennem ületamagi teed, kui sa täiesti seisma jääd raja ääres.
                                Nii ta on jah.. Ja kui teed annad, siis paljud isegi tänavad sind selle eest. Mõnedelt olen saanud päris naljakaid reaktsioone. Umbes, et: '' Tegelikult ka lased mu üle? WTF '' :P

                                Comment

                                Working...