*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #721
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ei ole moraalne dilemma. 60% mulle vähemalt või ta lihtsalt ei saa piletit :) Oma 99%-ga võid kuu peale minna.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #722
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      lihtsalt huvi pärast (pole ühtegi live turniiri mänginud ja ei asetse ka londonis) - kui keegi huvi ei tunne ja viimasel hetkel keegi proff, keda tead nii hea olevat, et 99% jõuab finaallauda (hott nt või imre leibold või marek kolk) ütleb, et "okei, ma võin tasuta mängida kui sul huvilisi pole ja saad 20% endale kui rahadesse jõuan ja 80% jääb minule" - mis teed siis? et nagu tead et kui ei nõustu siis läheb pilet raisku ja jääte mõlemad rahast ilma, aga kui nõustud siis proff saab 4x rohkem raha kui sina. moraalne dilemma.
      FYP

      Oskad sa soovitada kedagi kelle live ROI% 99???

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #723
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        lihtsalt huvi pärast (pole ühtegi live turniiri mänginud ja ei asetse ka londonis) - kui keegi huvi ei tunne ja viimasel hetkel keegi proff, keda tead nii hea olevat, et 99% jõuab finaallauda (hott nt või imre leibold või marek kolk) ütleb, et "okei, ma võin tasuta mängida kui sul huvilisi pole ja saad 20% endale kui rahadesse jõuan ja 80% jääb minule" - mis teed siis? et nagu tead et kui ei nõustu siis läheb pilet raisku ja jääte mõlemad rahast ilma, aga kui nõustud siis proff saab 4x rohkem raha kui sina. moraalne dilemma.
        kaotsi ei lahe siin elus miskit. kui keegi pole t6esti huvitet, siis mul loomulikult varuplaan ka olemas :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #724
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas widescreen Vaata postitust
          FYP

          Oskad sa soovitada kedagi kelle live ROI% 99???
          Finaallauda jõudmise tõenäosus ei võrdu ROI'ga. Kui 99% ajast finaallauda jõuda on lifetime ROI olenevalt väljamaksetest tõenäoliselt 3-10k%+

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #725
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
            FYP

            Oskad sa soovitada kedagi kelle live ROI% 99???
            jah,oskan küll. mis siis?

            Comment

            • Tarq666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 814

              #726
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Ega keegi teist juhuslikult mõnda jõusaali või muud kohta ei tea, kus saaks kaitsmed, poksikindad ja sõbraga natuke madistada. Trennist ei ole huvitatud.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #727
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Tere Johannes,

                Täname, et võtsite ühendust PokerStarsiga.

                Kontrollisime Teie turniiri #546368046 käte ajalugu ning leidsime, et
                puudusite märkimisväärse osa turniirist. Kuna hindame Teid kui meie
                lojaalselt mängijat, otsustasime tagastada Teie kontole krediidi summas
                $4.40.

                Siiski, loodame et mõisatate, et antud turniiri ajal polnud meil
                serveripoolseid probleeme ega ühenduse katkemisi. Probleemid tunduvad
                olevat Teie arvutis või internetiteenuse pakkuja poolsed (ISP). Vastasel
                juhul oleks ka teiste mängijate ühendus katkenud, kuid antud juhul see
                nii ei olnud.
                .............................................

                Thats why pokerstars have the best support.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #728
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                  Ega keegi teist juhuslikult mõnda jõusaali või muud kohta ei tea, kus saaks kaitsmed, poksikindad ja sõbraga natuke madistada. Trennist ei ole huvitatud.
                  Kaitsmeid ja kindaid ei jaga vist ükski jõusaal. Kui endal need olemas, siis saad enamikes jõusaalides aga sparrida rühmatreeningute saalis, kui seal trenne ees pole. PEad lihtsalt administratsioonist küsima, millal vabad ajad on. Tallinnas kindlasti Arctic Sport ja Scala Fitness.

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #729
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Barca ja Chelsea mängu netis näeb kuskil? Väga ei adu seda teemat.

                    Comment

                    • MagicFriend
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2010
                      • 369

                      #730
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      firstrowsports.eu

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #731
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #732
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Vandalari offtopicu blogi sissekanne, üheksateistkümnes Aprill, 2012, 00:41
                          Koordinaadid: 232324.645346.3454543, kolmandas klastris.
                          Nii. Probleem probleemi otsa. Viimane kord kui lasen sellel navigaator Tramaeivõi'l puldi taha pääseda. Järgmises peatuses võtab see sant oma seitse asja ja kupatan ta siit laevalt minema. Oleks teine meid äärepealt hukatusse saatnud, kui mu papagoi Yo poleks nii palju nutti omanud, et suurele punasele hädaabi nupule lennates ja kogu navigatsiooni autopiloodile üle andes, laeva päästis. Fck! Isegi kuradi papagoi saab sinust paremini hakkama selle sitase laeva juhtimisega Tramaeivõi! On teine pooleldi pime ja siia tööle sai ta ka läbi oma onu sidemete... "Noh Yo! Kas lähme tähistame pulsarist kõrvalepõiget ühe eluvee vanniga? Lisame oma elueale paarsada aastat, siis mõnda aega jälle muretu?"
                          Kobakas papagoi õlal, suundun oma kabineti ukse poole, samas mingit eelaimdust omades.... Justkui miskit hakkaks juhtuma, mis küll, mis pani mind praegu niimoodi olukorda hindama? Kas eilse ajugümnastika käigus läks äkki midagi valesti? Olen äkki liiga kaua ärkvel püsinud? Selle ja paljude teiste uitmõtete painajalikul saatel, venitan oma raskeid, kuidagi veidralt tuimasid jalgu, läbi laeva koridoride, üha lähemale taastusruumile ja selle kapslitele ning vannidele...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #733
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Vandalari offtopicu blogi sissekanne, üheksateistkümnes Aprill, 2012, 00:41
                            Koordinaadid: 232324.645346.3454543, kolmandas klastris.
                            Nii. Probleem probleemi otsa. Viimane kord kui lasen sellel navigaator Tramaeivõi'l puldi taha pääseda. Järgmises peatuses võtab see sant oma seitse asja ja kupatan ta siit laevalt minema. Oleks teine meid äärepealt hukatusse saatnud, kui mu papagoi Yo poleks nii palju nutti omanud, et suurele punasele hädaabi nupule lennates ja kogu navigatsiooni autopiloodile üle andes, laeva päästis. Fck! Isegi kuradi papagoi saab sinust paremini hakkama selle sitase laeva juhtimisega Tramaeivõi! On teine pooleldi pime ja siia tööle sai ta ka läbi oma onu sidemete... "Noh Yo! Kas lähme tähistame pulsarist kõrvalepõiget ühe eluvee vanniga? Lisame oma elueale paarsada aastat, siis mõnda aega jälle muretu?"
                            Kobakas papagoi õlal, suundun oma kabineti ukse poole, samas mingit eelaimdust omades.... Justkui miskit hakkaks juhtuma, mis küll, mis pani mind praegu niimoodi olukorda hindama? Kas eilse ajugümnastika käigus läks äkki midagi valesti? Olen äkki liiga kaua ärkvel püsinud? Selle ja paljude teiste uitmõtete painajalikul saatel, venitan oma raskeid, kuidagi veidralt tuimasid jalgu, läbi laeva koridoride, üha lähemale taastusruumile ja selle kapslitele ning vannidele...
                            Mina isiklikult arvan, et tõesti sul läks eilses ajugümnastiku käigus midagi valesti :P

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #734
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              kui ma tahan läätsesi, kas piisab kui ma lähen kuhugi optikasse kohale ja seal tehakse niks-naks mingi test ja siis saan kohe ära osta? või kuidas see asi käib?:D
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #735
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                kui ma tahan läätsesi, kas piisab kui ma lähen kuhugi optikasse kohale ja seal tehakse niks-naks mingi test ja siis saan kohe ära osta? või kuidas see asi käib?:D
                                Kui mina 3-4 aastat tagasi käisin siis panin algul aja kinni. Kui kohale läksin siis tsikk mõõtis täpse numbri ära ja õpetas kuidas esimest korda läätsi silma panna ja muid elementaarseid asju.

                                Comment

                                Working...