Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Ei ole moraalne dilemma. 60% mulle vähemalt või ta lihtsalt ei saa piletit :) Oma 99%-ga võid kuu peale minna.
Ei ole moraalne dilemma. 60% mulle vähemalt või ta lihtsalt ei saa piletit :) Oma 99%-ga võid kuu peale minna.
Comment