*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #691
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    loodetavasti tuleb veel siia ja muigab nende postide üle siis.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #692
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      loodetavasti tuleb veel siia ja muigab nende postide üle siis.
      ma tõesti ka loodan seda...
      Mina muidu selle rigged announcementi tegin siia foorumisse, enda jaoks oli nagu usaldusväärne source inimeselt kes iga neljapa käib playmakersis turniiri mängimas ja piisavalt palju ka Toomasega suhtleb...

      aga üldiselt on tore kuulda, et 'deal it twice' option oli sisse lülitatud:)
      Last edited by Rage; 17.04.12, 12:13.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #693
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        ma tõesti ka loodan seda...
        Mina muidu selle rigged announcementi tegin siia foorumisse, enda jaoks oli nagu usaldusväärne source inimeselt kes iga neljapa käib playmakersis turniiri mängimas ja piisavalt palju ka Toomasega suhtleb...
        Rikad Relanderi Facebooki walli tekst, mis juba ka siia postitati. Imre seal selgitab, et kuulsid kuskilt uudist ja lisaks Wismari pokkeriklubi seinainfo seda ka kinnitab. Praeguseks hetkeks postitust Wismari Facebooki seinal enam ei ole.

        Üldiselt on mul ka täesti OMG tunne. Kuidas saab sellist infot üleüldse edastada ilma fakte kontrollimata ja edastada see ametliku infona avalikkusele?! Teisepoolt on hea meel, et asjad ei ole nii hullud ja kogu sündmuste keedkäik võttis positiivse pöörde.

        Minu poolt head paranemist Toomasele!


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #694
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          keegi mode võiks mõned postid ära kustutada siin imo.Toomasega seonduvad

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #695
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Ja muidu foorumi suurim targutaja Rage võiks edaspidi mitte jagada infot mille fakte ei ole kontrollitud. eriti veel nii delikaatse teema kohta !!!!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #696
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              Ja muidu foorumi suurim targutaja Rage võiks edaspidi mitte jagada infot mille fakte ei ole kontrollitud. eriti veel nii delikaatse teema kohta !!!!
              Kui uudis ilmub lehel või läbi isiku, mida pead usaldusväärseks kas sa siis alati kontrollid fakte? Sa eeldad, et faktid on sinu eest ära kontrollitud.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #697
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                Ja muidu foorumi suurim targutaja Rage võiks edaspidi mitte jagada infot mille fakte ei ole kontrollitud. eriti veel nii delikaatse teema kohta !!!!
                c'mon kui pokernewsi jms kohtades on info üleval.. siis sry, mul küll isiklikult ei ole Toomase või Oskari vms telefoni numbrit, aga isegi kui oleks ma ei hakkaks neid numbreid sellisel hetkel tülitama...

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #698
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kui uudis ilmub lehel või läbi isiku, mida pead usaldusväärseks kas sa siis alati kontrollid fakte? Sa eeldad, et faktid on sinu eest ära kontrollitud.
                  Täpselt! Samamoodi, nagu FTP uudiseid kopitakse siia tuimalt kuna usaldatakse allikaid.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #699
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Ok. makes sense. lihtsalt seekord kukkus halvasti välja .

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #700
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Täpselt! Samamoodi, nagu FTP uudiseid kopitakse siia tuimalt kuna usaldatakse allikaid.
                      Ära võrdle selliseid uudiseid omavahel.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #701
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        Ära võrdle selliseid uudiseid omavahel.
                        Ei pannud mitte kuskile võrdusmärki, tõin lihtsalt näite.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #702
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          sa ei saa sellist näidet tuua, sest üks on delikaatne(isiklik) teema ja teine on lihtsalt mingi üldine online pokkeriga seotud teema.

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #703
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            selle asemel, et Rage risti lüüa praegu, võiks hoopis heameelt tunda, et kõik võib veel hästi lõppeda ja pöialt hoida.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #704
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              keegi ei ole kedagi risti löönud. juba sain aru, et tal oli piisavalt põhjust seda uskuda. Obv loodame, et elurõõmus pokkeriaktivist tuleb sellest seisust ilusti välja.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #705
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                                keegi ei ole kedagi risti löönud. juba sain aru, et tal oli piisavalt põhjust seda uskuda. Obv loodame, et elurõõmus pokkeriaktivist tuleb sellest seisust ilusti välja.
                                +zillion :)

                                Comment

                                Working...