*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #526
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Imo see koht on väga fine, mis välja pakkusid. Lõpuks ometi ka Tartus mingi üritus :D

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #527
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #528
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Ei tasu ikka 24h+ live sesse lasta.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #529
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          soovitage h2id shotte, mis tapavad insta ja saab koju magama .. ?

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #530
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            http://foorum.pokkeriprod.com/showth.../426-ALKOHOL-D
            Sirvi seda teemat. Mäletan, et siin oli palju selliseid soovitusi.

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #531
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              tea kirjastus ja els kuller on mind korralikult tillist tõmbanud...täna tuli teadetis,et pakk on post kontoris....Mille eest ma siis kullerile maksin?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #532
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                soovitage h2id shotte, mis tapavad insta ja saab koju magama .. ?
                Tartus tahad eks?
                Helena Nova ja sparta obv.

                Esimest shotti on raske seda sees hoida, aga hiljem juba pooleldi harjud ja väga palju ka jooma ei pea.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #533
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  kas keegi teab, kuskohast kõrvasisest klappi saada? Midagi märkamatut(nahatoon) ka lühikeste juustega inimesele. Võib töötada nt bluetoothiga või vajadusel saatjaga kehal. Viimasel juhul oleks levi ca 200m vaja.

                  Või kes selliste asjadega üleüldse tegeleda võiks?

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #534
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    kas keegi teab, kuskohast kõrvasisest klappi saada? Midagi märkamatut(nahatoon) ka lühikeste juustega inimesele. Võib töötada nt bluetoothiga või vajadusel saatjaga kehal. Viimasel juhul oleks levi ca 200m vaja.

                    Või kes selliste asjadega üleüldse tegeleda võiks?
                    midagi sellist?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #535
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      On. Välja pakkuda selline koht nagu Playmakers Club, Turu tn 21, Klubi Ahi all. Kõigile tuntud Pikk-Paks Waim on koha omanik :). Kuna tal omal mingid üritused seal 27-29 aprill, siis pakkus välja sellest järgmise nädalvahetuse ehk parim päev 5.mai (laupäev). Siis tal on seal vaba, pokker kõik meie päralt, lisaks teenendajad ja söök-jook. Muidu kui te tahate teises kohas teha, siis tuleks ilge laudade ja transpordinuss ja see oleks juba lisatasu eest.
                      Kõik üritusel osalejad saavad pärast tasuta Ahju (juudid ja gaasikamber omast käest :D:D:D). Eelmine kord ehmatati vist palju osalejaid saunaga ära. Kõrval olevas pubis "Sumin" on muidu saunad ja värgid, need saaks kõik vajadusel tellida, aga pigem vist mitte. Rõhugem ikka pokkeri ja joogi peale. Asukoht suht kesklinnas, nii et pärast kes tahab edasi jaurama minna siis 5 minuti jalgsirännak.
                      Lihtsalt korraldamise poole pealt oleks mul mugavam kui kõik pokkerilauad, žetoonid, kaardid jms ühes kohas olemas. Ei näe just eriti pointi kolima hakta. Või härrad tahavad Tasku konverentsiruumis äkki teha?
                      tundub kõvv, mulle saun väga ei meeldigi, jään alati magama peale seda.
                      aga 5. mai oleks mulle sitt kuupäev, parem oleks järgmine nv või eelmine :P
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #536
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        5. mai ei sobi obv mitte kuidagi. Siis on tsiklihooaja avamine Pärnus

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #537
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                          5. mai ei sobi obv mitte kuidagi. Siis on tsiklihooaja avamine Pärnus
                          Mul just vanamees ka mingi päev kurtis, et kurat, igalpool avatakse tsiklihooaega sel aastal :)

                          Comment

                          • nomatter
                            Pettuses kahtlustatav
                            • Jan 2012
                            • 53

                            #538
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            soovitage h2id shotte, mis tapavad insta ja saab koju magama .. ?
                            Sparta kindlasti - 2cl tequilat, 2cl absinthe, 2cl viina
                            Eelmine nädal sai proovitud 2cl tequila + 2cl viin shote. (Soovitatav alates 8 promilli juures)
                            Hea maitsega insta tapvaid shote polegi olemas, lihtsalt võimalikult kanget alkoholi, võimalikult erinevaid, võimalikult segi.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #539
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Söö 500g hapukoor ära paljalt, tõmba poolene lauaviin peale seda kohe sisse. Oota veits aega kuni hapukoor maos ära seedib ja klõps jalad alt läinud ja mugavasse ära.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #540
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                                On. Välja pakkuda selline koht nagu Playmakers Club, Turu tn 21, Klubi Ahi all. Kõigile tuntud Pikk-Paks Waim on koha omanik :). Kuna tal omal mingid üritused seal 27-29 aprill, siis pakkus välja sellest järgmise nädalvahetuse ehk parim päev 5.mai (laupäev). Siis tal on seal vaba, pokker kõik meie päralt, lisaks teenendajad ja söök-jook. Muidu kui te tahate teises kohas teha, siis tuleks ilge laudade ja transpordinuss ja see oleks juba lisatasu eest.
                                Kõik üritusel osalejad saavad pärast tasuta Ahju (juudid ja gaasikamber omast käest :D:D:D). Eelmine kord ehmatati vist palju osalejaid saunaga ära. Kõrval olevas pubis "Sumin" on muidu saunad ja värgid, need saaks kõik vajadusel tellida, aga pigem vist mitte. Rõhugem ikka pokkeri ja joogi peale. Asukoht suht kesklinnas, nii et pärast kes tahab edasi jaurama minna siis 5 minuti jalgsirännak.
                                Lihtsalt korraldamise poole pealt oleks mul mugavam kui kõik pokkerilauad, žetoonid, kaardid jms ühes kohas olemas. Ei näe just eriti pointi kolima hakta. Või härrad tahavad Tasku konverentsiruumis äkki teha?
                                SOunds fun.... Teeks järjekordse tummise ürituse@ Tartus. Siiamaani on kõik õnnestunud ja nalja palju saanud ( Vahi Tare trussikute teema :D)

                                Comment

                                Working...