*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #376
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    welcome to my world...


    mulle ikka meeldib olla foorumitroll ja vastata piltidega:)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Rage; 11.04.12, 11:22.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #377
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Backdoor, kas unustasid ära juba vahepeal, et suutsid oma eelmise kasutajaga näiteks kaasmoderaator Camu sujuvalt perse saata selle eest, kui ta su labase gifi ära kustutas HCC topicust?
      ja siis nüüd mingi nutt ja hala käib, et ei meeldi kellegile jne. grow up, for fck sake.
      Last edited by fyte; 11.04.12, 11:21.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #378
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Backdoor, kas unustasid ära juba vahepeal, et suutsid oma eelmise kasutajata näiteks kaasmoderaator Camu sujuvalt perse saata selle eest, kui ta su labase gifi ära kustutas HCC topicust?
        ja siis nüüd mingi nutt ja hala käib, et ei meeldi kellegile jne. grow up, for fck sake.
        Suht wierdo. Inimesed postitavad gife. Ma postitasin ka ühe endatehtud. Ei olnud seal mitte midagi labast. Täiesti random.
        Ja järsku hakatakse mu poste kustutama.

        Äkki banniksid mind juba?

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #379
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Suht wierdo. Inimesed postitavad gife. Ma postitasin ka ühe endatehtud. Ei olnud seal mitte midagi labast. Täiesti random.
          Ja järsku hakatakse mu poste kustutama.

          Äkki banniksid mind juba?
          weirdo, nii ülekasutatud sõna võiks ju ikka osata kirjutada :P

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #380
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Foorumi heidikute jaoks on mitu head vanasõna, mis elus alati abiks.

            "Kuidas küla koerale, nõnda koer külale."'
            "Mida külvad, seda lõikad.

            Kindlasti mõnel "puudutatul" tekib tung haarata klaviatuur ja midagi stiilis "Mis asja ma siis teinud olen?" vastu hõisata. Pole vaja. Puhka ja mõtle parem vanasõnade üle. Järgmine kord proovi olla parem, kui varem...

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #381
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              mis ta eelmine kasutaja oli?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #382
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                mis ta eelmine kasutaja oli?
                VisaHing

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #383
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  mulle meeldib vanarahva tarkus: Üks räägib neegrist, teine neegri august:P
                  Last edited by Rage; 11.04.12, 11:57.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #384
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    mis ta eelmine kasutaja oli?
                    sass vms retard

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #385
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Foorumi heidikute jaoks on mitu head vanasõna, mis elus alati abiks.

                      "Kuidas küla koerale, nõnda koer külale."'
                      "Mida külvad, seda lõikad.

                      Kindlasti mõnel "puudutatul" tekib tung haarata klaviatuur ja midagi stiilis "Mis asja ma siis teinud olen?" vastu hõisata. Pole vaja. Puhka ja mõtle parem vanasõnade üle. Järgmine kord proovi olla parem, kui varem...
                      Mulle meeldivad veel:

                      "Loll saab ka kirikus peksa"
                      "Küürakat parandab ainult haud"

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #386
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        Pidevalt. Ei saa öelda, et pidevalt. Kiiresti trükkides ja teksti mitte kontrollides, lihtsalt paratamatult tulevad aegajalt typod sisse.

                        Äkki arendaks mingit muud jututeemat nüüd või mis?
                        Äkki tasub siis teksti kontrollida ja natukene mõelda. Pooled küsimused ja kommentaarid on Sul ka teemast mööda, sest Sa ei viitsi või ei suuda asju korralikult läbi lugeda.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #387
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          sass vms retard
                          Kuule mine sõtku mune kuskil debiilik.

                          Mitu lehte te veel seda teemat arutada soovite?
                          Mu arust ikka väga retarded korraldada ühe kirjavea pärast 5 lehekülge nonstop pasarahe.
                          Kui ma ei meeldi, siis ip-bannige ja problem solved. Ma ei nuta ega hala aga ei saa lihtsalt aru mida mõned korralvad siin.
                          Last edited by VisaHing; 11.04.12, 12:01.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #388
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Kuule mine sõtku mune kuskil debiilik.
                            võib vist "bingo" karjuda

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #389
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Kuule mine sõtku mune kuskil debiilik.

                              Mitu lehte te veel seda teemat arutada soovite?
                              Mu arust ikka väga retarded korraldada ühe kirjavea pärast 5 lehekülge nonstop pasarahe.
                              Kui ma ei meeldi, siis ip-bannige ja problem solved. Ma ei nuta ega hala aga ei saa lihtsalt aru mida mõned korralvad siin.
                              Taaskord mingi uus sõna on kasutusele tulnud?

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #390
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                kuidas te vanad olijad nii hästi uued kasutajad vanadega kokku viite?.. kui nüüd seda infot omada siis all that shit makes sense

                                Comment

                                Working...