*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #136
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    $150 eest olen ma igasugu nalju ja kurtmist nõus kuulama. Ma ei saa aru, mille peale sa pahane oled.
    5 mängu oli maru vähe selliste naljade eest

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #137
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      hah:D

      Comment

      • K2okfor_Mey
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2012
        • 429

        #138
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        5 mängu oli maru vähe selliste naljade eest
        ROI on ROI :D vahet pole mis naljad, ega siis ei pea chatiboxi vaatama :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #139
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          irf @ my son.

          Mul 300sajane case, kus on tavalised väärtuseta värvilised zetoonid. Aint üks zetoon erineb neist, kuna on Triobeti 25 väärtusega zetoon. Koguaeg kui poeg mängib nendega, siis ta läheb elu ketasse selle zetooni peale ja paneb selle alati mulle kappi. :D.
          Koguaeg vaatan, kuidas see jälle siia sai. :D

          Comment

          • MTTSNG
            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
            • Sep 2011
            • 621

            #140
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #141
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas jasssass Vaata postitust
              Kas PokerStarsi kasutaja tehseven on mõni selle foorumi tegelastest?

              Selles mõttes, et kui sa lendad HU-sse kaasmaalase otsa ja kukud kohe hanguga sierramehe nalju chatboxi pilduma ja enda 15 aastase Vello aju muul moel välja elama, siis pole pärast 5. mängu kaotust mõtet hakata mulle oma kehva kaardijooksu kurtma.
              Oleksin acceptinud ka kõik järgmised mängud, kui sa poleks kadunud nagu s.itt lehma ihust.

              Ja selle 150$ eest kavatsen osta lihavõttepühade ajal nii palju õlut kui Konsumi kärusse mahub. Kui ise kõike ära juua ei suuda siis joovad sõbrad edasi. Thnx for idiot regulars
              Ega sa ise ka palju parema suhtumisega ei ole.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #142
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D
                LOL no millest sa aru ei saa? Ava aken, lase linnulaul ja päikesepaiste tuppa, õhk eest sisse, tagant välja, ära ole nii umbne.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #143
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Ega sa ise ka palju parema suhtumisega ei ole.
                  Ei noh sina siis oledki see lahe vemp :) mind lihtsalt huvitas, kas oled siit foorumist ja kelle sulest selline maitsekas huumor pärit on. Polegi sellist lapsikust kuulnud veel eestlase suust chatboxis, aga noh tuli ära seekord. +5
                  Lõpp läks muidugi nutuseks, siis enam nalju ei tulnud, hakkas hoopis jonn mingist õnnest ja halvast kaardijooksust, lootsin ikka lõpuni huumorit saada, aga sa hakkasid dramatiseerima.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #144
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    On a year-on-year basis, PokerScout reports that online poker traffic, excluding Italy, has decreased by 36% in the last year.

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #145
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Ega sa ise ka palju parema suhtumisega ei ole.
                      Kus kadunud oled olnud?

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #146
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Jasssass, katsu teinekord selle lõvipudruga vähe rahulikumalt võtta.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #147
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          Ei noh sina siis oledki see lahe vemp :) mind lihtsalt huvitas, kas oled siit foorumist ja kelle sulest selline maitsekas huumor pärit on. Polegi sellist lapsikust kuulnud veel eestlase suust chatboxis, aga noh tuli ära seekord. +5
                          Lõpp läks muidugi nutuseks, siis enam nalju ei tulnud, hakkas hoopis jonn mingist õnnest ja halvast kaardijooksust, lootsin ikka lõpuni huumorit saada, aga sa hakkasid dramatiseerima.
                          Ei, see ei ole mina, aga olen su vastu mõned nädalad tagasi mänginud ja jäid oma chatis ülbitsemisega meelde. Praegune ainult kinnitab seda arvamust.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #148
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Just when I thought UltimateBet can't hurt me anymore, kõrvetasin oma näpu UB välgumihkliga ära :/

                            Comment

                            • K2okfor_Mey
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2012
                              • 429

                              #149
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Just when I thought UltimateBet can't hurt me anymore, kõrvetasin oma näpu UB välgumihkliga ära :/
                              LOL G1

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #150
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                                Kus kadunud oled olnud?
                                Peale 50bb laudade sulgemist ei leidnud omale sobivat formaati ja samal ajal tuli elu üks värvikirevamaid ja sündmusterohkemaid eluetappe, aga nüüd tegin uue alguse HT HUSNG-dega ja peaks varsti tagasi pildil olema.

                                Comment

                                Working...