Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Mul oli paar aastat tagasi sama värk, aga õnneks päästsid mind kiired jalad:D jooksin järgi talle ja hüppasin autosse, kui ta ristmiku all seisis.. küsisin, et noh kuhu sõidame siis:D tema ehmunud nägu jääb mulle eluks ajaks meelde vist :D:D
Algselt postitas Remokk
Vaata postitust
Sellistele tuleks maksimum trahv väänata
Comment