*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #121
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud Sellistele tuleks maksimum trahv väänata
    Mul oli paar aastat tagasi sama värk, aga õnneks päästsid mind kiired jalad:D jooksin järgi talle ja hüppasin autosse, kui ta ristmiku all seisis.. küsisin, et noh kuhu sõidame siis:D tema ehmunud nägu jääb mulle eluks ajaks meelde vist :D:D

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #122
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas widescreen Vaata postitust
      Mul oli paar aastat tagasi sama värk, aga õnneks päästsid mind kiired jalad:D jooksin järgi talle ja hüppasin autosse, kui ta ristmiku all seisis.. küsisin, et noh kuhu sõidame siis:D tema ehmunud nägu jääb mulle eluks ajaks meelde vist :D:D
      ROFL, mees või naine oli?

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #123
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas Remokk Vaata postitust
        On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud Sellistele tuleks maksimum trahv väänata
        kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #124
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
          kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(
          Ma olen suurema osa Ayn Rand'i bibliograafiast läbi lugenud ja nagu tõsiselt, isegi tema teostes käsitletavaid ideid ning teemasid on kergem mõista kui seda toodangut mis sa siin foorumis päevast-päeva kokku kirjutad.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #125
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
            kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(
            Sul vist mingid kogemused sellise asjaga või, et nii täpselt oskad rääkida igat detaili ? =D

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #126
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas Remokk Vaata postitust
              On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud Sellistele tuleks maksimum trahv väänata
              Ma lihtsalt ei saa nendest inimestest aru. Süüdimatud tegelased. Räägin enda loo.

              Nimelt maja lähedal on säästumarket. Kaubahoov on poel võrdlemisi raskesti ligipääsetav ning peavad tagurdama nö tsooni, kus ühel pool vahel autod pargitud jne.
              Igal juhul üks päev avastan, et auto tagumises osas (bensiiniluugi lähedalt) on sõna otseses mõttes väikse palli suurune auk, nagu oleks mingi nokaga hammustatud. Ei olnud just raske arvata, mis juhtus ja kuigi kindlustus ja kasko ka olemas, siis ilmselgelt mõtlesin, et kui süüdlane tabada, siis saan kasko omavastutuse ka tagasi ning ise ei pea sentigi maksma.
              Politseisse avaldus tehtud ja ülejärgmine hommik varahommikul passisingi peale, kui veoautod tulid kaupa maha laadima. Hakkasin juhte küsitlema ja rekkasid üle vaatama, et niisugune asi juhtus jne. Siis vist teine või kolmas rekka äratas kahtlust, tagumine serv oli kergelt kõver ning tüüp tundus närvilisena kuigi ajas tagasi, lõpus veel hõikas järgi "Kas te politseisse ka teatasite?". Andsin reg. numbri politseisse ja mõne nädala pärast või rohkem, kanti kindlustuse poolt omavastutus ka tagasi.

              Ehk, siis juhile õnnetuse põhjustamine ja sündmuskohalt lahkumine - see vend sai korralikku trahvi selle eest + pidi mu auto paranduse kinni maksma (umbes 30k eeki läks) ja kes teab, kas see juht üldse enam seal ettevõttes pärast seda intsidenti edasi töötada sai.

              Oleks juht lihtsalt jätnud teate autole, et lähme kindlustusse ja registreerime asja ära, oleks kõik okei olnud. Shit happens asju juhtub elus, tuleb lihtsalt vastavalt tegutseda.
              Last edited by inward; 03.04.12, 16:39.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #127
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                tohib küsida, et mis autoga sõidad, et 30k eeki läheb ühe keredetaili korda tegemine?

                // a muidu jah suht lollus panna sündmuspaigalt minema. Kindlustus ju ajab asjad korda ja pead maksma ainult endale tekitatud kahjude eest. Kui minema sõidad, siis maksad juba teise auto,enda auto + trahvid ka.
                Last edited by VisaHing; 03.04.12, 18:12.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #128
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Enam ei sõida, aga sõidukiks oli Focus ST, kahe uksega. Selle remonditöö hinnaga võin mööda ka panna, juhtus umbes 3 aastat tagasi, aga sinna 25k kanti läks küll minu mäletamist mööda.

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #129
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                    ROFL, mees või naine oli?
                    vanem mees

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #130
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Enam ei sõida, aga sõidukiks oli Focus ST, kahe uksega. Selle remonditöö hinnaga võin mööda ka panna, juhtus umbes 3 aastat tagasi, aga sinna 25k kanti läks küll minu mäletamist mööda.
                      Ei ole mingi ime, aastaid mitu tagasi kui vanemate Daewool (jah on selline auto olemas) uks sisse sõideti, läks ukse vahetus 15k eeku. Ega siis kui remondifirmadel on võimalik kindlustust lüpsta, siis keegi ei hakka sul ust üles lööma, tellitakse uus uks ja asi tahe.

                      PS: Daewoo ei ole mingi HCC mersu klassi auto.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #131
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Play tons of games for free at Yahoo! Games. Enjoy a vast online collection with no downloads required. Your next favorite game is just a click away!

                        Comment

                        • MTTSNG
                          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                          • Sep 2011
                          • 621

                          #132
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Hommiku 10st sessinud. Teinud kaks ca tunnist söögipausi. Ikka üpris värske. Ei tea kas Gerimaxist on abi või olen lihtsalt suutnud rahulikuks jääda.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #133
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                            Hommiku 10st sessinud. Teinud kaks ca tunnist söögipausi. Ikka üpris värske. Ei tea kas Gerimaxist on abi või olen lihtsalt suutnud rahulikuks jääda.
                            See võib olla petlik seisund. On vastavad testid, nt mingi numbrijada meeldejätmine vms tähelepanu ja mälu testid mida saad teha, et kontrollida, kas su tähelepanu ka tegelikult vastab sellele, mida sa arvad olevat. Kui pikema aja oled grindinud, siis on mingi hetk kus oled väsinud aga endale tundub, et oled ergas, seda seisundit on suht raske ära tabada, kui just mingit testi ei tee...

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #134
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Kas PokerStarsi kasutaja tehseven on mõni selle foorumi tegelastest?

                              Selles mõttes, et kui sa lendad HU-sse kaasmaalase otsa ja kukud kohe hanguga sierramehe nalju chatboxi pilduma ja enda 15 aastase Vello aju muul moel välja elama, siis pole pärast 5. mängu kaotust mõtet hakata mulle oma kehva kaardijooksu kurtma.
                              Oleksin acceptinud ka kõik järgmised mängud, kui sa poleks kadunud nagu s.itt lehma ihust.

                              Ja selle 150$ eest kavatsen osta lihavõttepühade ajal nii palju õlut kui Konsumi kärusse mahub. Kui ise kõike ära juua ei suuda siis joovad sõbrad edasi. Thnx for idiot regulars

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #135
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                $150 eest olen ma igasugu nalju ja kurtmist nõus kuulama. Ma ei saa aru, mille peale sa pahane oled.

                                Comment

                                Working...