*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #76
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Irw. Proovida võid ju. Kui luud tugevad.

    Irw. Mida ideed.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #77
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Soomes käinud, elu näinud.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #78
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        No kui tahad jamast lahti saada, siis võid ju kasvõi mõnel tuttaval lasta ära osta. Või need asjad ikka nii lihtsalt ei käi (vaja hiljem tõestada, et ülekanne on toimunud or smth)?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #79
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          http://www.osta.ee/index.php?fuseact...g.items&id=788

          Osta.ee-s müüdavad võlanõuded. Kas see tähendab, et ntx kui mina olen võlgnik ja keegi otsustab seal minu võlanõuet müüa.
          Ütleme ma olen võlgu 100k aga paneb võlanõude hinnaks 30k.
          Kas ma saan ise osta sealt oma võla ära 30k eest ja asi korras?
          Jäid kunagi BIG-ile võlgu või? Need seal puhtalt BIG-i kohtust läbi käinud nö. lootusetud võlad. Ise ostes võib muidugi tekkida küsimus, et kust siis nüüd järsku raha said aga ütled, et sõber andis ja JOKK.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #80
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Jäid kunagi BIG-ile võlgu või? Need seal puhtalt BIG-i kohtust läbi käinud nö. lootusetud võlad. Ise ostes võib muidugi tekkida küsimus, et kust siis nüüd järsku raha said aga ütled, et sõber andis ja JOKK.
            Ei Ei. Pole elus kunagi kellegile võlgu olnud. :D või noh mingeid inkassosid ega asju pole elus kaelas olnud.
            Lihtsalt täiesti lambist uurisin elu.

            Et võlgnikel suht hea ju osta oma võlg ära 3-4 korda odavalt.

            Muidu jah Soomega kõik.
            Tõestasin endale, et saan hakkama üksipäini võõras riigis ja suudan õige majandamisega normaalselt ka kõrvale panna. Aga ei aitäh enam.
            Last edited by VisaHing; 02.04.12, 19:23.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #81
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Ei Ei. Pole elus kunagi kellegile võlgu olnud. :D või noh mingeid inkassosid ega asju pole elus kaelas olnud.
              Lihtsalt täiesti lambist uurisin elu.

              Et võlgnikel suht hea ju osta oma võlg ära 3-4 korda odavalt.

              Muidu jah Soomega kõik.
              Tõestasin endale, et saan hakkama üksipäini võõras riigis ja suudan õige majandamisega normaalselt ka kõrvale panna. Aga ei aitäh enam.
              Mis nüüd siis teed? :P Hakkad pokkeriproks? =D

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #82
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Isildur1-Haxton HU4Rolls $500k peale sai läbi.

                5030 kätt ja Isildur võitis.

                RIP Doyle.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #83
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                  Vale foorumi valisid scammimiseks - me ei ole lollid. Kuidas sa õigustad seda, et sa küsisid stake kellegi teise OPRi viidates, millele pole sul mingisugust õigust? Esitad vale andmeid stake küsides ja siis eitava vastuse peale ütled, et tegid nalja...Ma arvan, et me kõik teame, mis siis juhtunud oleks kui sa stake oleks saanud.
                  Really? Kui ma scammer oleks, siis PokerNews ja PokkeriProd oleks küll ühed parimad foorumid Eestis scammimiseks imo. Hinnavaatluses pead ilgelt jaurama, kõnesid tegema, inimesele kruusa saatma jms et oma €50 välja huiata, siin paned kasutajanimeks Jennifer, teed paar postitust ja $500+ sinu poole teel.
                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  http://www.osta.ee/index.php?fuseact...g.items&id=788

                  Osta.ee-s müüdavad võlanõuded. Kas see tähendab, et ntx kui mina olen võlgnik ja keegi otsustab seal minu võlanõuet müüa.
                  Ütleme ma olen võlgu 100k aga paneb võlanõude hinnaks 30k.
                  Kas ma saan ise osta sealt oma võla ära 30k eest ja asi korras?
                  Geniaalne :D

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #84
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                    Vale foorumi valisid scammimiseks - me ei ole lollid. Kuidas sa õigustad seda, et sa küsisid stake kellegi teise OPRi viidates, millele pole sul mingisugust õigust? Esitad vale andmeid stake küsides ja siis eitava vastuse peale ütled, et tegid nalja...Ma arvan, et me kõik teame, mis siis juhtunud oleks kui sa stake oleks saanud.
                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Isildur1-Haxton HU4Rolls $500k peale sai läbi.

                    5030 kätt ja Isildur võitis.

                    RIP Doyle.
                    Kas Isildur kunagi NLHE HU-s kellegilt tappa ka on saanud? Ei tule meelde küll... Showdownides 11tk 14-st võitnud, FTP-s hävitas mingi 5 bankrolli vähemalt jms.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #85
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kas Isildur kunagi NLHE HU-s kellegilt tappa ka on saanud? Ei tule meelde küll... Showdownides 11tk 14-st võitnud, FTP-s hävitas mingi 5 bankrolli vähemalt jms.
                      Haxtonile kaotaski kaks napilt, aga isegi fanboylus kõrvale heites ei näeks ka kedagi, kes piisava sampliga talle vastu saaks NLHU-s.

                      Mind ausalt öeldes üllatas, et Haxton kuidagi üldse hakkama ei saanud ja tundus kuidagi väga vormist väljas olevat.

                      spoileris confirmed "give me br and I´ll bust all highrollers" stiilis jutt ja lisaks vandenõuteooria.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by KristjanLaas; 02.04.12, 22:54.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #86
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust

                        RIP Doyle.
                        seriously?link?

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #87
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Really? Kui ma scammer oleks, siis PokerNews ja PokkeriProd oleks küll ühed parimad foorumid Eestis scammimiseks imo. Hinnavaatluses pead ilgelt jaurama, kõnesid tegema, inimesele kruusa saatma jms et oma €50 välja huiata, siin paned kasutajanimeks Jennifer, teed paar postitust ja $500+ sinu poole teel.
                          Oleneb mis "tasemel" scammer on.

                          Hinnavaatluses piisab sellest kui sul on mõned positiivsed diilid tehtud, saadad hunniku ebareaalseid pakkumisi PM'ga ja scammid korraga 10x50€ vms. Asi on tõesti üsna raskeks tehtud, aga nii palju naiivseid inimesi leidub -koguaeg tuleb teemasi petturite kohta juurde.
                          Pokkerimaastikul ollakse üsna ettevaatlikud ja mingi suvaline jorss tehakse suht kiiresti maatasa. Uuritakse ühiseid tutvusi, soovitajaid, tahetakse kokku saada jne...Kui on tõesti taibukas scammer ja teab pokkerist palju siis on võimalik jah väga suuri summasid välja petta järjepidevalt. Aga nendega on üldiselt nii, et oma mõistust kasutatakse ausal teel raha teenides.

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #88
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Ei ole absoluutselt nõus. Koguaeg tuleb mingi 50 posti vend, kes saab stake ja laseb üle
                            Viimane näide: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...sng-PokerStars

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #89
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              seriously?link?

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #90
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Minu arust need stakimised üldse lambi teema Pokkeris.. Suvalistele vantidele antakse stake, aga samas osad korralikud grinderid teevad stake teemasi nii, et 0 replied teemal.

                                (not leveling)

                                Comment

                                Working...