*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #46
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    pärnu ongi peksupealinn

    Vale info. Viljandi võttis taas peksupealinna tiitli tagasi, kuis mingi tüübi sünnipäev toimus ning seal politseinike peksti aialippidega, niiet vaesekesed pidid abiväed kutsuma ja neist jäi ka väheks... :D

    Comment

    • MTTSNG
      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
      • Sep 2011
      • 621

      #47
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Camoon pliiz :D Kahe posti vend, kes täna liitunud saadab PM kus nurub stake.
      Küsin OPR linki, saadab mingi kus ROI on -34. Saatsin viisakalt pikalt. Tuleb uus PM, kus tegi nalja, et tegelt see pole ta kasutaja.
      Annab siis uue OPR lingi kus biggest win 21.

      Ma lihtsalt ei saa aru :D

      Comment

      • K2okfor_Mey
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2012
        • 429

        #48
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Mnjah ma ootan ikka kolmanda postini ära :D

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #49
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
          Camoon pliiz :D Kahe posti vend, kes täna liitunud saadab PM kus nurub stake.
          Küsin OPR linki, saadab mingi kus ROI on -34. Saatsin viisakalt pikalt. Tuleb uus PM, kus tegi nalja, et tegelt see pole ta kasutaja.
          Annab siis uue OPR lingi kus biggest win 21.

          Ma lihtsalt ei saa aru :D
          Lase ära bännida obv scammer, ROFL on ikka naljad küll:D

          Comment

          • LilKim
            Bännitud
            • Apr 2012
            • 3

            #50
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Obv scammer võid sa ise olla, kui ma oleks scammer oleks keegi juba scammitud. Aga erinevalt sinust ma ei hakka enda elu ära rikkuma mingite kopikate eest, niiet ghost away:)

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #51
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas LilKim Vaata postitust
              Obv scammer võid sa ise olla, kui ma oleks scammer oleks keegi juba scammitud. Aga erinevalt sinust ma ei hakka enda elu ära rikkuma mingite kopikate eest, niiet ghost away:)
              hahaha. made my day.

              Thx, et tulid. Ukse leiad ise üles ma loodan.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #52
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                Camoon pliiz :D Kahe posti vend, kes täna liitunud saadab PM kus nurub stake.
                Küsin OPR linki, saadab mingi kus ROI on -34. Saatsin viisakalt pikalt. Tuleb uus PM, kus tegi nalja, et tegelt see pole ta kasutaja.
                Annab siis uue OPR lingi kus biggest win 21.

                Ma lihtsalt ei saa aru :D
                Tee report message ja moded vaatavad üle.
                Banhammer ilmselt, aga ootab sinu reporti ära.

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #53
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Sain ka selle PMi :)

                  Comment

                  • MTTSNG
                    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                    • Sep 2011
                    • 621

                    #54
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    LilKim
                    LilKim on praegu online
                    Räme Fish

                    Liitus foorumiga
                    Apr 2012
                    Postitusi
                    3

                    Re: Stake.

                    A tundub, et siin foorumis ainult naljamehed koos, mingid gamblertüüpi mängijad siin hinnas aga oskustega mängijaid, kellel vähe poste ei võeta tõsiselt, kuna kardetakse scammi vms. Kena päeva jätku naljamees:)

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #55
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Iga järgmine PM mis tuleb, kopeerin siia. Seeg ära raiska mu aega ja ära kirjuta mulle.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #56
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas LilKim Vaata postitust
                        Obv scammer võid sa ise olla, kui ma oleks scammer oleks keegi juba scammitud. Aga erinevalt sinust ma ei hakka enda elu ära rikkuma mingite kopikate eest, niiet ghost away:)
                        Vale foorumi valisid scammimiseks - me ei ole lollid. Kuidas sa õigustad seda, et sa küsisid stake kellegi teise OPRi viidates, millele pole sul mingisugust õigust? Esitad vale andmeid stake küsides ja siis eitava vastuse peale ütled, et tegid nalja...Ma arvan, et me kõik teame, mis siis juhtunud oleks kui sa stake oleks saanud.

                        Comment

                        • kardpleier
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 699

                          #57
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          tuleb meelde see tüüb kes 1k sai stake ja tõmbas nl1k-sse lol...

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #58
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                            tuleb meelde see tüüb kes 1k sai stake ja tõmbas nl1k-sse lol...
                            Mingit linki :D ?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #59
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                              Mingit linki :D ?
                              see suht eelmise suve teema.
                              Tahaks teada, kuidas see asi edasi on läinud. Stakeja ja staketav said irl kokku ja tehti mingisugune leping, et maksab iga kuu 100 eur vist. No ideas, kas on ka maksnud.

                              teema see: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...teigi-reegleid.

                              Comment

                              • Roomet
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 211

                                #60
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Kirjutan igaks juhuks siia ka, äkki joppab. Ühesõnaga otsin korterikaaslast Tlnas, kellelgi vb üks tuba vaba vms.

                                Comment

                                Working...