Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #751
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    norm, ma ka rajoonist.
    võib millalgi kokku saada ja midagi normaalset teha. lõhuks jääpulkasi või toidaks linde vms.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #752
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      käin isegi päris tihedalt keilas, seega sokutan ennast ka kampa :D

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #753
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        mhm.., mul üx sõber elab ka seal lähedal, käin vahel xboxi mängimas. veic kopp ees endal, joiniks uue kambaga :)

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #754
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          toidaks ka keila linde mingi aeg.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #755
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Kui -andres- sõjaväest koju saab, siis ta annab teile kõigile pistulkinit.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #756
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Mobiili nurgas sai juba mingiaeg mainitud miks ma omale kunagi normaalset telefoni ei osta.
              Mnja, it happened again. Kaotasin jälle mobiili ära lol. Pole lugenudki mitmes see juba oli.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #757
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                The German air controllers at Frankfurt Airport are renowned as a
                short-tempered lot. They not only expect one to know one's gate parking
                location, but how to get there without any assistance from them. So it was
                with some amusement that we listened to the following exchange between
                Frankfurt ground control and a British Airways 747, call sign Speedbird 206.
                ****

                Speedbird 206: " Frankfurt, Speedbird 206! clear of active runway."****

                Ground: "Speedbird 206. Taxi to gate Alpha One-Seven."****

                The BA 747 pulled onto the main taxiway and slowed to a stop.****

                Ground: "Speedbird, do you not know where you are going?"****

                Speedbird 206: "Stand by, Ground, I'm looking up our gate location now."****

                Ground (with quite arrogant impatience): "Speedbird 206, have you not been
                to Frankfurt before?"****

                Speedbird 206 (coolly): "Yes, twice in 1944, but it was dark, -- And I
                didn't land."****

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #758
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  mr_plow09: u lose coz u raise every hand
                  mr_plow09: ur easy to read that way
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #759
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Anna-Maria, kuidas veedad vabariigi aastapäeva Londonis?

                    Osalen Eesti Vabariigi pidulikul vastuvõtul Londonis, mis korraldatakse ühes Inglismaa kuningakoja klubidest, seal elavate eestlaste poolt.

                    Sinna tuleb üllatavalt palju Inglismaal resideerivaid eestlasi. Olen väga suures hämmingus, et neid elab siin nii palju.

                    Paljud ütlevad, et on siia kolinud majanduslikel põhjustel. Mõndasid neist tunnen, aga väga suur osa on ka mulle tundmatuid äriinimesi.



                    Kuidas Sul hetkel läheb?

                    Tänan küsimast! Tunnen end väga kindlalt, sest tegemist on siiski õigusriigiga. Olen kohtunud ka Interpoliga. Nad on hämmingus Eestis minu ümber käivast ajujahist. Nad mõistavad, et tegu on minu poliitilise tagakiusamisega.

                    Oma dokumendid saan tagasi 1. märtsil ning siis võin taas reisida.



                    Millised on Sinu reisiplaanid?

                    Tahaks tulla tagasi koju.



                    Kas Sa vahistamist Tallinna lennujaamas ei pelga?

                    Kui vaja, siis palkan endale turvamehed, et saaksin vabalt liikuda. Läksin Eestist ära, et sinna tugevamana naasta! Kellelgi pole õigust minu vabadust piirata!



                    Aga kui Eesti Sinu õigusest ei hooli?

                    Siis peab Eesti vastutama selle eest juba Euroopa kohtus, sest see võrduks inimrööviga, millega härra peaminister on mind ka avalikult ähvardanud.

                    irw @ kellegil pole õigust minu vabadust piirata.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #760
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      mr_plow09: u lose coz u raise every hand
                      mr_plow09: ur easy to read that way
                      It's true, he knows exactly what ur range is :)

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #761
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        mr_plow09: u lose coz u raise every hand
                        mr_plow09: ur easy to read that way
                        viimati lives mängisin, siis üks sõber, kes on pokkeriga paar korda kokku puutunud sai minu peale päris kurjaks, et ma pidevalt preflop tõstsin. tema põhjendus oli see, et miks preflop mingisuguse käega tõsta või mingisugust kätt preflop foldida, kui pole veel isegi floppi näinud.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #762
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          midagi toimub kah kuskil?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #763
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Läksin poodi räigelt unisena ja soeng suht nagu nukitsamehel.
                            Viisin algul taara ära ja siis suundusin alkoleti poole. Võtsin 5 õlle ja edasi kassasse.
                            Poemüüja võttis õlu, vaatas mind ja ütles: Sa ikka tead, et see on lahja õlle? Ma olin nagu thx captain obvious.

                            story of my life.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #764
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Oo mendiga yhel päeval sünnipäev .. must be a sign

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #765
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Mul on schwarzeneggeri ja durrrr-iga samal päeval sünnipäev aga mingeid signe ei ole :(

                                Comment

                                Working...