Võrkturundus (püramiidiskeemid)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • minbetmillionaire
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 363

    #166
    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma võin 10k€ ka kuus teenida sõpradele valetades/pähe määrides, aga see ei ole jätkusuutlik. ja siuke tutvusringkonna huiamine ei ole kellegi äri. Endal markantsem näide kuidas heal sõbrannal terve pere tegeles mingi ibaga. Vanemad veel tunnustatud arstid...
    Avon veits teistsugune asi, annad oma kliendile teatud aja tagant uue kataloogi kust ta saab mingeid ilutooteid, lõhnu jms paska tellida, mingit pähemäärimist, koolitusi ja värbamisi seal minu teada ei ole. Tüdruk paar kuud tegeles ja väidetavalt on seal normaalsed tooted ka. (tõenäoliselt overpriced ikka)

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #167
      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

      Kui need võrkturunduse mehed võtaksid suvalise lihtsa ja töömahuka ärimudeli ja paneksid sama palju aega ja vaeva selle alla, siis võiks päris mitmetest saada edukad ettevõtjad 3-4 aasta pärast. Kui ideedest puudu on, siis neid võib kasvõi siitsamast foorumist saada. Positiivse side-effectina on paari aasta pärast ka sõbrad alles, kes pole ignore listi pannud ja võtavad helistades toru.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #168
        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
        Kui need võrkturunduse mehed võtaksid suvalise lihtsa ja töömahuka ärimudeli ja paneksid sama palju aega ja vaeva selle alla, siis võiks päris mitmetest saada edukad ettevõtjad 3-4 aasta pärast. Kui ideedest puudu on, siis neid võib kasvõi siitsamast foorumist saada. Positiivse side-effectina on paari aasta pärast ka sõbrad alles, kes pole ignore listi pannud ja võtavad helistades toru.
        pm. idee. huvi, tahtmist, pühendumist on. extra valuena annan 10% esimese 5 aasta kasumist.

        ei ole see elu vast nii lihtne ka :(

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #169
          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

          Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
          Avon veits teistsugune asi, annad oma kliendile teatud aja tagant uue kataloogi kust ta saab mingeid ilutooteid, lõhnu jms paska tellida, mingit pähemäärimist, koolitusi ja värbamisi seal minu teada ei ole. Tüdruk paar kuud tegeles ja väidetavalt on seal normaalsed tooted ka. (tõenäoliselt overpriced ikka)
          Firma tegeleb meil avoni müügiga ka telefoni teel btw.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #170
            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            pm. idee. huvi, tahtmist, pühendumist on. extra valuena annan 10% esimese 5 aasta kasumist.

            ei ole see elu vast nii lihtne ka :(
            Ma ei mõtle siin mingit ideed stiilis "Next Skype". Pigem selliseid, mis pole üldse seksikad ja tunduvad igavad. Näiteks maalt taludest kartulite-kapsaste kokku ostmine ja linnas turul läbi paari turumuti nende realiseerimine. Muid lihtsamaid asju (a la koristusteenuse pakkumine kodudesse) olen varem ka maininud siin, aga ega keegi sellega reaaalselt tegeleda ei taha.

            Põhimõtteliselt on Eestis räige disconnection töötegija ja müügiinimese vahel. Kes oskab midagi reaalselt oma kätega teha, ei oska väga tihti ka kõige elementaarsemal tasandil müüa. Praktiliselt igas valdkonnas mahub üks "vahendaja" sinna kaht osapoolt kokku viima.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #171
              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Firma tegeleb meil avoni müügiga ka telefoni teel btw.
              Mis firmas sa kokkuvõttes siis töötad? :D

              Muidu rääkides telefonimüügist, siis üks sugulane töötas sellises firmas, mis pakkus rootslastele telefoni teel meeste boksereid ja mingeid vitamiine. Ma päris konkreetselt ei mäleta, kuna ta enam ei tööta seal. Aga skeem oli taoline, et algul sai klient hästi odavalt paar paari ja siis hakkas otsekorraldusega iga kuu juurde tulema kallimalt.

              Arutasime just üks päev sõbraga selle teema üle ja jõudsime järelduseni, et teoreetiliselt oleks sellist äri üpris kerge ajada. Stardikulud oleks üpriski madalad - kontorit pole vaja alguses, vaid alustad ise kodus cold-callinguga ja tooted tellid hulgi Aasiast. Praktikas aga toetub kõik - tootele ja müügiskillile. Ma arvan, et Eestis oleks suhteliselt raske telefoniteel meeste boksereid müüa?!

              Eestis ei ole ka koduperenaiste kultuur vist väga laialt levinud, et päev läbi kõnesid saaks teha. Samas teine variant oleks pensionärid, aga ei kujuta ette mida neile võiks müüa. Kas kuskilt on võimalik hankida ka kategoriseeritud kontakte - a la vanuse järgi või sissetuleku järgi?

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #172
                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                Jah on küll võimalik need andmed saada. Riik müüb rahavastikuloendusel kogutud andmeid piisava põhjenduse korral.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #173
                  Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                  Esialgsetel andmetel piinasid alkoholijoobes 15aastane Valeri ja tema 33aastane õde Natalja noormehele külla sõitnud 15aastast Saaremaalt pärit Marilyt eelmise nädala neljapäva õhtul, ajasid oma ohvril vene kombe kohaselt enne hukkamist pea paljaks, viisid ta Tamsalu terviserajale, pussitasid ja lõpuks raiusid tüdruku pea maha.
                  huvitav kas see õde ja vend panid ka teineteist...ei imestaks....

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #174
                    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                    ilmselt saavad topz 10a nagu meil kohane siin riigis vms .. tra need peaks 5 eluaegset saama, et mingil võimalusel v2lja ei saaks

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #175
                      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      huvitav kas see õde ja vend panid ka teineteist...ei imestaks....
                      Mida nad võrkturnduse kaudu müüa üritasid?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #176
                        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                        Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                        Mis firmas sa kokkuvõttes siis töötad? :D
                        See sama firma, kus su sugulane kunagi ma usun.

                        Aga btw päris paljude asjadega on nii, et tegu on jätkutellimustega. Klient peab ise teatama klienditoele kui ta enam ei soovi tooteid saada, sest vastasel korral hakkab iga aja tagant mingi pakike postkontorisse laekuma ja kopsakad nõuded. Süsteem on kaval aga no mis sa hädaga teed :D

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #177
                          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                          BS kus sa töötad siis lõpuks, telefone, avonit ja ei tea mida müüakse?
                          Litse saab ka tellida?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #178
                            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            BS kus sa töötad siis lõpuks, telefone, avonit ja ei tea mida müüakse?
                            Litse saab ka tellida?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #179
                              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                              Põldroos oli ikka hästi ladna vana. Mees ju suri 37 aastaselt. Tookord jäin ka mõtlema, mis ta tegelik surma põhjus on. Kiire uurimise tulemusel netist, tegeliku surma põhjust ei leidnud. Alkoholi tarbis küll kõvasti, aga "lampi" magamise pealt ta ju läks...

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #180
                                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                BS kus sa töötad siis lõpuks, telefone, avonit ja ei tea mida müüakse?
                                Litse saab ka tellida?
                                Firma nime ei hakka ütlema aga vahendusfirma. Näiteks: Oitarvi tahab suurel hulgal hakata müüma kohvimasinaid telefoni teel ja võtab endale vahendaja, kelle alluvad hakkavad neid tooteid müüma.
                                Nii ongi, et sisuliselt müüakse kõike, mida vähegi annab müüa üldse.

                                Comment

                                Working...