Re: Võrkturundus(püramiidiskeemid)
Ei pea olema üldse püramiidskeemiga seonduv inimene. Üks 'sort' on selliseid, kes oskavad jube hästi inimestega manipuleerida ja jutuajamise käigus nõustud. Mõned tunnid hiljem kui oled jõudnud vestlust seedida siis raputad pead ja mõtled: mis kuradi sitta ta ajas ja kuidas ma sain üldse nõus olla.
Kui sul endal sõber-tuttav selline siis üpriski kiirelt õpid selliseid inimesi tundma (sama nagu spewmonkey tunneb ladyboy laksust ära) ja oskad vastavalt ka käituda. Nõme on see, et kui sa sellise inimese ära tunned siis temaga ei saa kunagi 'tõsiseid' teemasid rääkida ilma, et sa kahtlustaksid. Lihtsam viist 'adjustimiseks' - lihtsalt ära usu/nõustu tema puhul millegagi ja ära võta vastu koheseid otsuseid vaid võta enne otsuse tegemiseks aega. Vaidlustesse laskumine on ka suht mõttetu, nooguta, nõustu, ütle edasi oma mõtteid ja pärast: ok, mõtlen selle peale, annan teada ja muidugi ei tohi karta 'EI' öelda.
Algselt postitas emmimees
Vaata postitust
Kui sul endal sõber-tuttav selline siis üpriski kiirelt õpid selliseid inimesi tundma (sama nagu spewmonkey tunneb ladyboy laksust ära) ja oskad vastavalt ka käituda. Nõme on see, et kui sa sellise inimese ära tunned siis temaga ei saa kunagi 'tõsiseid' teemasid rääkida ilma, et sa kahtlustaksid. Lihtsam viist 'adjustimiseks' - lihtsalt ära usu/nõustu tema puhul millegagi ja ära võta vastu koheseid otsuseid vaid võta enne otsuse tegemiseks aega. Vaidlustesse laskumine on ka suht mõttetu, nooguta, nõustu, ütle edasi oma mõtteid ja pärast: ok, mõtlen selle peale, annan teada ja muidugi ei tohi karta 'EI' öelda.

Comment