Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Eriti imelik uni tuli.
Nagu magasin, aga ei maganud ka. Täpselt selline tunne nagu ärkvelolekul oleksin maganud.
Kohe kui mingigi krõbin oli või pruut kõrval liigutas olid snap silmad lahti ja kui magasin, siis sain teadlikult aru, et magan. Kuid unenägusi polnud. Lihtsalt sain aru, et olen pikali praegu ja magan.
edit: magasin kokku 6h. Ärgates väsinud polnud. Standard kuskil 9-10h.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Nagu magasin, aga ei maganud ka. Täpselt selline tunne nagu ärkvelolekul oleksin maganud.
Kohe kui mingigi krõbin oli või pruut kõrval liigutas olid snap silmad lahti ja kui magasin, siis sain teadlikult aru, et magan. Kuid unenägusi polnud. Lihtsalt sain aru, et olen pikali praegu ja magan.
edit: magasin kokku 6h. Ärgates väsinud polnud. Standard kuskil 9-10h.

Comment