Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1006
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Proovisin ka siis energy plus ära. Tavaliselt mulle ei mõju sellised asjad, vaatab ehk on erand.
    Eriti imelik uni tuli.
    Nagu magasin, aga ei maganud ka. Täpselt selline tunne nagu ärkvelolekul oleksin maganud.
    Kohe kui mingigi krõbin oli või pruut kõrval liigutas olid snap silmad lahti ja kui magasin, siis sain teadlikult aru, et magan. Kuid unenägusi polnud. Lihtsalt sain aru, et olen pikali praegu ja magan.

    edit: magasin kokku 6h. Ärgates väsinud polnud. Standard kuskil 9-10h.
    Last edited by KristjanLaas; 27.01.12, 09:26.

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #1007
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Eriti imelik uni tuli.
      Nagu magasin, aga ei maganud ka. Täpselt selline tunne nagu ärkvelolekul oleksin maganud.
      Kohe kui mingigi krõbin oli või pruut kõrval liigutas olid snap silmad lahti ja kui magasin, siis sain teadlikult aru, et magan. Kuid unenägusi polnud. Lihtsalt sain aru, et olen pikali praegu ja magan.
      Mida krt te trollite siin? Tegemist t2iesti tavaliste vitamiinidega. Need ei sa kuidagi sult und 2ra v6ta ju?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #1008
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas albinar Vaata postitust
        Mida krt te trollite siin? Tegemist t2iesti tavaliste vitamiinidega. Need ei sa kuidagi sult und 2ra v6ta ju?
        Miks sa vihaseks lähed? Nagu su autot oleksin solvanud...
        Proovisin seda kell 19 õhtul ja lihtsalt mainisin milline uni mul oli. Kokkusattumus või mitte.

        Lisaks lol, kui seal on kirjas ENERGY PLUS, siis on päris obvious, et und see ei soodusta. Lisaks minu eesmärk ongi vähem magamisele aega kulutada seega - mida vähem, seda parem.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #1009
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Meil korter 90m2 ja gaasikeskküte (autonoomne). Eelmisel talvel, kui ilmad olid külmad, olid gaasi arved suurusjärgus 200€. Maja on krohvitud püstpalk maja. Kuna tegu on suhteliselt ainulaadse juugendstiilis elamuga, siis renoveerimise käigus soojustamiseks luba ei antud.
          Kadriorg?

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #1010
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Miks sa vihaseks lähed? Nagu su autot oleksin solvanud...
            Proovisin seda kell 19 õhtul ja lihtsalt mainisin milline uni mul oli. Kokkusattumus või mitte.

            Lisaks lol, kui seal on kirjas ENERGY PLUS, siis on päris obvious, et und see ei soodusta. Lisaks minu eesmärk ongi vähem magamisele aega kulutada seega - mida vähem, seda parem.
            Ei tegemist ei olnud vihaga , pigem arusaamatus kuidas k6igil une probleemid tekkivad.
            Vabandust mu t2pit2htede p2rast,olen moblaga netis, kuna viibin koolis.
            Olen peakorrapidaja , suht nosense teema. Lihtsad passid 7tundi 6he koha peal.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #1011
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              Roses are tits
              Violets are tits
              I like tits
              Tits.
              9gag

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #1012
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                Mida krt te trollite siin? Tegemist t2iesti tavaliste vitamiinidega. Need ei sa kuidagi sult und 2ra v6ta ju?
                Nop! sellel extreme enrgyl ei ole mingeid vitumiine

                Comment

                • albinar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2010
                  • 346

                  #1013
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                  Nop! sellel extreme enrgyl ei ole mingeid vitumiine
                  Aga mul need tavalised energy plus, seal vitamiinid ja mineraalid sees

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1014
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    zen-zen annab küll energiat ja kui liiga palju või siis liiga hilja päeval/õhtul seda võtta, siis segab und ka.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #1015
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      imo neid paras võtta peale lõunasööki. siis lähed hommikuse poweriga õhtani välja.

                      Comment

                      • albinar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2010
                        • 346

                        #1016
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Mulle igaljuhul soovitati apteekist peale hommikusööki võta.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #1017
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                          imo neid paras võtta peale lõunasööki. siis lähed hommikuse poweriga õhtani välja.
                          Ma võtan kohe peale ärkamist ja siiani pole küll uinumise või unega probleeme olnud, pigem jään just kiiremini magama, sest päeval sai rohkem tehtud tänu suuremale kogusele energiale. Eile ja täna tho on tableti mõju natuke väiksem olnud, kui esimesed päevad imo.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1018
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Kõlab kuidagi tuttavalt. Time to dose up.
                            Last edited by inward; 27.01.12, 14:15. Põhjus: semi-trolling

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #1019
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Kaua peavad load olnud olema, et võiks taodelda seda värki, et võid veel ilma lubadeta (autokoolis atm ) inimesel lasta sõita oma kõrval ?

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #1020
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                5 aastat peaks olema.

                                Comment

                                Working...