Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Vutiturna on 18.02, kl 11 Sparta saalis, 6 võistkonda ja kestab kuskil 6ni. Tartu PP gang tuleb ja Tallinn paneb 2 välja. 3 külalistiimi ja õhtul edasi pokerdama. Midagi juurde küsida vaja siis anna aga tulla. PM v küsi siin samas teemas v jalgpalliteemas.
Vutiturna on 18.02, kl 11 Sparta saalis, 6 võistkonda ja kestab kuskil 6ni. Tartu PP gang tuleb ja Tallinn paneb 2 välja. 3 külalistiimi ja õhtul edasi pokerdama. Midagi juurde küsida vaja siis anna aga tulla. PM v küsi siin samas teemas v jalgpalliteemas.

Comment