Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #976
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Vutiturna on 18.02, kl 11 Sparta saalis, 6 võistkonda ja kestab kuskil 6ni. Tartu PP gang tuleb ja Tallinn paneb 2 välja. 3 külalistiimi ja õhtul edasi pokerdama. Midagi juurde küsida vaja siis anna aga tulla. PM v küsi siin samas teemas v jalgpalliteemas.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #977
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
      tablettide suhtes asi nii et tegelikult mida vähem sisse süüa neid seda parem.vahet pole et vitamiinid jne.sööge korralikult ja tehke trenni.väide, et ei viitsi trenni teha söön neid ja ehk tleb trenniisu on jabur lihtsalt.fakt on see et iga tablett on kahjulik ja kui uneprobleemid jne siis tleb hakata elustiili ümber korraldama vms.
      rofl, @ fakt
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #978
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
        sööge korralikult ja tehke trenni.väide, et ei viitsi trenni teha söön neid ja ehk tleb trenniisu on jabur lihtsalt.
        Kuidas see väide jabur on?
        Ausalt, mul pole mingit tahtmist/motivatsiooni tegeleda trenniga.... sest võrreldes siin teistega, siis minul ei ole peale trenni hea olla vaid on 9-l korral 10-st jama olla ja seda tunnet tunda ei taha. (Ma olen trennis käinud 6a vastu enda tahtmist ja peale igat trenni on nii nõme olla) Soovitus, et tee natukene, ei sobi..sest ka pärast mingit 100m jookmist on mul jama tunne.. kuigi tglt suudan 10+ km vajadusel maha joosta

        edit: ja ei.. ma pole 170cm pikk ja 105kg raske vaid kuulun peenikeste klubisse
        Last edited by k2snakalle; 26.01.12, 21:23.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #979
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
          fakt on see et iga tablett on kahjulik
          huvitav fakt tõesti.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #980
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
            fakt on see et iga tablett on kahjulik
            söetablett ei ole näiteks, sest on looduslikust söest kokku pressitud ja seal pole mingit keemiat sees.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #981
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Vutiturna on 18.02, kl 11 Sparta saalis, 6 võistkonda ja kestab kuskil 6ni. Tartu PP gang tuleb ja Tallinn paneb 2 välja. 3 külalistiimi ja õhtul edasi pokerdama. Midagi juurde küsida vaja siis anna aga tulla. PM v küsi siin samas teemas v jalgpalliteemas.
              Ajasin kaks asja segamini :(

              Comment

              • redddman10
                Grinder
                • Aug 2010
                • 703

                #982
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                ei hakka vaidlema selle asja üle. minu point oli selles et kui on valik siis mitte tablette võtta.pole vaja tähti närida ja sõna fakt nüüd quoteida sada korda siia.ja kui pole motivatsiooni trenni teha siis pole.arusaadav.sain sinust nii aru et hakkan ka neid võtma siis äkki tleb trenniisu.lihtsalt puhtalt soovitan mitte tarvitada siukseid asju. keha harjub ära siukeste asjadega.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #983
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                  ei hakka vaidlema selle asja üle. minu point oli selles et kui on valik siis mitte tablette võtta.pole vaja tähti närida ja sõna fakt nüüd quoteida sada korda siia.ja kui pole motivatsiooni trenni teha siis pole.arusaadav.sain sinust nii aru et hakkan ka neid võtma siis äkki tleb trenniisu.lihtsalt puhtalt soovitan mitte tarvitada siukseid asju. keha harjub ära siukeste asjadega.
                  söetabletist vaevalt et tuleb trenni-isu. see aitab selle vastu kui kõhus on puhitustunne. söetablett on põhimõtteliselt süsi ja toimib seetõttu, et ta on (juba looduse poolt) aluselise koostisega.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #984
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                    söetabletist vaevalt et tuleb trenni-isu. see aitab selle vastu kui kõhus on puhitustunne. söetablett on põhimõtteliselt süsi ja toimib seetõttu, et ta on (juba looduse poolt) aluselise koostisega.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Thank god, sain kaa trollida üle pika aja.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #985
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                      ei hakka vaidlema selle asja üle. minu point oli selles et kui on valik siis mitte tablette võtta.pole vaja tähti närida ja sõna fakt nüüd quoteida sada korda siia.ja kui pole motivatsiooni trenni teha siis pole.arusaadav.sain sinust nii aru et hakkan ka neid võtma siis äkki tleb trenniisu.lihtsalt puhtalt soovitan mitte tarvitada siukseid asju. keha harjub ära siukeste asjadega.
                      Muidugi harjub keha ära sellist asjadega, aga samas miks mitte elada elus kus tunnen end hästi?
                      Minu toitumise kohta ei saa ka ilmselt midagi halba öelda.. 2x päevas sooja toitu, söön rohelist suht normaalselt,joon palju maitsega vett/mahla.
                      Suitsu ei tee, alkot joon harva. Nende tablettidega kogemus vaid 1päev ja tunnen praegu, et jõuan asju teha ja mõelda jälle.. mitte nagu viimased nädal+ aega, kuigi jah isegi tabladega võib olla see vaid mööduv nähtus 3-4päeva jooksul. + alateadvus võib ka rolli mängida, sest nüüd peaks ju parem olema :D Seega midagi konkreetset öelda ei saa.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #986
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        k2sn miks sul peale trenni halb on olla?

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #987
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          k2sn miks sul peale trenni halb on olla?
                          huvitav jh tegelt.millest selline probleem

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #988
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Üks võimalus on, et organism ei jõua järsult tõusnud kreatiniini läbi töötada.

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #989
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              ta trennis käinud 6 aastat naq ma aru sain

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #990
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Leia vaikne nurgake ja lase gaasid välja pärast trenni, pole vaja söetabletti võtta ja puhitustunne kaob....

                                Comment

                                Working...