Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #886
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Baruto sai auhinnaks hunniku karikaid, aga mida üks õige mees ikka sellise tiluliluga pihta hakkab. Seetõttu kingiti talle veel ka aastane Mehhiko õlle varu, 72-liitrine vaat saket nimega «Ozeki», 50 000 konserveeritud vutimuna Aichi prefektuuri kubernerilt ning tonn juur- ja puuvilju, seeni, mune ja liha Jaapani Põllumajandustootjate Ühingult. 1900 liitrit bensiini kah.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #887
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      vot nii ongi õige austada kangelasi. Eesti riigilt ei saa sittagi selle eest et ta omal alal on maailmatasemel. Natuke lõhun huupi hetkel.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #888
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Mõtlesin, et soovitan siin ka:
        Vaevlesin tugeva väsimuse ja keskendumisraskuste käes pidevalt (kooli mõju ilmselt),
        magasin iga päev peale kooli mitu h, grindima kuidagi ei suutnud hakata jne.
        Siis ostsin neid:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        ja vahe on nagu öö ja päev. St, kui kellelgi veel probleeme väsimuse/keskendumisraskustega siis soovitan raudselt, peaks grindimisele kindlalt +EV olema. Mingit retsepti ei vaja, igast apteegist saab kätte, 1. karbis 30 tabletti (päevas 1) ja maksid 13.5€. Tegu lihtsalt mingi vitamiini tabletiga, mis sisaldab zen zen-i ja igasugu muid vajalikke aineid.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #889
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          TY!

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #890
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Mõtlesin, et soovitan siin ka:
            Vaevlesin tugeva väsimuse ja keskendumisraskuste käes pidevalt (kooli mõju ilmselt),
            magasin iga päev peale kooli mitu h, grindima kuidagi ei suutnud hakata jne.
            Siis ostsin neid:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            ja vahe on nagu öö ja päev. St, kui kellelgi veel probleeme väsimuse/keskendumisraskustega siis soovitan raudselt, peaks grindimisele kindlalt +EV olema. Mingit retsepti ei vaja, igast apteegist saab kätte, 1. karbis 30 tabletti (päevas 1) ja maksid 13.5€. Tegu lihtsalt mingi vitamiini tabletiga, mis sisaldab zen zen-i ja igasugu muid vajalikke aineid.
            Nädal aega tagasi käisin arsti juures, kuna oli tervisega probleeme. Kurtsin ,et pidevalt väsinud ja magan pideval, et äkki oskab mingeid vitamiine soovitada vms. Soovitas mulle neid , läks kohe otse apteeki ja ostsin. Järgmisel päeval tundsin juba mõju. Nüüd olen nädal aega iga päev võtnud neid. Tohutult jõuan rohkem asju päeva jooksul korda saata kui varem.
            Rääkisin virukunnile, vend insta ostis ka. Ja tema komentaari võite juba siit lugeda.
            Muide neid veel kangemaid ka. Mingid extrem energy. Aga sain neist alles hiljem teada. Eks järgmine kord proovin need ka ära. Igaljuhul soovitan!

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #891
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Tänan, endal sama probleem kohati olnud, ty ty :)

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #892
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                lähen ostan ka homme selle ära. endal sama probleem, et keskenduda ei suuda, pidevalt väsinud jne. atm eksamisess kah. vb sellepärast ka.

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #893
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Kas need tabletid unerežiimi ei riku?

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #894
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                    Kas need tabletid unerežiimi ei riku?
                    Ma alles 2 päeva võtnud, ei oska öelda. Pigem arvan, et ei riku, uni tuleb ikka õhtuti :D. S.t need ei ole mingid kofeiinitabletid.
                    Täna n2iteks ärkasin 6.45 (viimased 2 päeva 6h maganud, mis minu kohta väga vähe) ja praegu kergelt hakkab uni tulema, aga samas keha küll veel väsinud pole.

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #895
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                      Kas need tabletid unerežiimi ei riku?
                      Ei riku! Nagu virukunn juba ütles ,siis keha pole väsinud aga samas uni tuleb õhtu siiski.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #896
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        FileServe can only be used to download and retrieve files that you have uploaded personally.
                        If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.


                        Megauploadi sulgemise tagajärg ?

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #897
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                          Mõtlesin, et soovitan siin ka:
                          Vaevlesin tugeva väsimuse ja keskendumisraskuste käes pidevalt (kooli mõju ilmselt),
                          magasin iga päev peale kooli mitu h, grindima kuidagi ei suutnud hakata jne.
                          Siis ostsin neid:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          ja vahe on nagu öö ja päev. St, kui kellelgi veel probleeme väsimuse/keskendumisraskustega siis soovitan raudselt, peaks grindimisele kindlalt +EV olema. Mingit retsepti ei vaja, igast apteegist saab kätte, 1. karbis 30 tabletti (päevas 1) ja maksid 13.5€. Tegu lihtsalt mingi vitamiini tabletiga, mis sisaldab zen zen-i ja igasugu muid vajalikke aineid.
                          Käisin ka apteegist läbi. Neid mingi 3e erinevat sorti. energy+vitamiinid siis mingi tavaline zen zen vms ja siis EXTREME ENERGY ; Me gusta :D fakk neeed vitamiinid võtsin viimase.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #898
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            kas see kuskilt artiklist pärit või kellegi väljamõeldis??
                            Meie kandis on kombeks, et inimese kasti löömine on suht tühine taskuvarguse http://www.tallinnapostimees.ee/7149...tud-kaameraid/ või pangakelmuse http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=62318296 kõrval. Raha on ikka põhiline.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #899
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Keegi tallinna kesklinnas mõnda solid juuksurisalongi oskab soovitada?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #900
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Centrali ilusalongis olen korduvalt käinud ja ise küll rahule jäänud.

                                Comment

                                Working...