Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #691
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Nojahh, ei ole päris nii et mõrv on mõrv aga kui sa lähed füüsiliselt inimesele kallale siis pead juba sellega arvestama, et tegemist ei ole a-rühma sarjaga kus keegi kunagi tõsiselt viga ei saa vaid elu on väga habras.
    See kui inimene läheb sellise asja pärast kellegile kallale näitab, et ta on psüühiliselt ebastabiilne ja peaks teistest eraldatud olema.

    6 kuud on imo ka vähe, samas mingit eluaegset või surmanuhtlust ka sellise asja puhul ei poolda lihtsalt paar aastakest oma parimast east peaks selline inimene trellide taga veetma küll.

    Muide mul naaber läks ka tallinnas parkides ors kellegiga tülli. Tulemus oli sama ainult et naabrimees lasi püssist inimese maha ja sai ainult tingimisi ilma reaalse karistuseta kuna tegemist oli "õnnetusjuhtumiga" ja relv läks ise lahti.
    Paistab, et seadused ikka endiselt sinnapoole, et riigi reetmine on suurem patt kui inimelu võtmine.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #692
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      kusjuures ma pole selle kohta infot leidnud. viitsid saata link? skypes nt
      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Sooviks ka linki PM'i vms..
      Meil keegi trennis rääkis, ma ei ole kindel, kust selle isiku allikas täpselt pärines. Tõe pähe ei saa kindlasti võtta. Ma ise ka pole kohtulahendit leidnud veel, tahakski lihtsalt teada...

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Antud juhul ei olnud üldse tegemist mõrvaga. Surma põhjustamine =/= mõrv.
      Ma ei ütlegi, et antud juhtumi puhul on tegemist külmaverelise mõrvaga või, et pange eluks ajaks vangi jne. Sellegipoolest tuleks võtta palju karmimalt vastusele isik, kelle teadlik aktsioon põhjustab teise inimese surma, rääkimata tahtlikust tapmisest.

      Sama käib ka ju roolijoodikute kohta, ega nad ju ei tahtnud oma sõpra või kaasliiklejat surnuks sõita, aga selgelt roolijoodiku sihilik käitumine põhjustab ju teise inimese hukkumise.

      Ja ma saan su mõttest aru codecci, kogemata mittetahtlikud "õnnetusjuhtumid" jne. Lihtsalt karistused on ikka väga proportsioonist väljas Eesti riigis.
      Last edited by inward; 19.01.12, 16:54.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #693
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Sitt näide. Neid näiteid ja juhtumeid võiks tuua üksjagu. Kui ma ei eksi, siis ka meie foorumikaaslase ja trennikaaslaselt elu võtnud mõrvar sammub juba 1-2 aasta pärast vabaduses nagu õige mees kunagi.
        ?! kas saan õieti aru, et keegi siit foorumist on langenud mõrva ohvriks? kas selle kasutaja nimi on saladus? kui tõesti nii, siis päris ebameeldiv :(

        ise arvan ühe asjana, et kui inimene vangi mõistetakse, siis saagigu seal kammile piisid või puurigu nööpidesse auke, aga las teenib endale toidu ja sooja aseme välja tööga. kui tööd ei tee, siis kärvaku külmas konginurgas nälga ja kogu lugu. tooks nii mõnegi "isakese", kes jalahoope keskmise sõrme nägemise eest jagas, kahe jalaga maa peale ja paremal juhul muudaks madalamaks kui muru.

        ühtlasi asenduks see delfi kommentaatorite virisemine selle üle et "miks minu raha eest vange ülal peetakse" siira rõõmuga, kui saab jälle lugeda mõne "kangelase" 10- või 15-aastasest reaalsest karistusest.
        Last edited by pokkerisheriff; 19.01.12, 17:09.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #694
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          galojani ja seda rullnoka asja natukene võrrelda, siis ühe inimelu väärtus siin riigis on umbes 1mil eeku?! tiltmode

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #695
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            krt koolis räägiti, palju inimelu maksab riigile.. Liiklusohutuse teema, mingi 1 mil euri oli vist.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #696
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Sitt näide. Neid näiteid ja juhtumeid võiks tuua üksjagu. Kui ma ei eksi, siis ka meie foorumikaaslase ja trennikaaslaselt elu võtnud mõrvar sammub juba 1-2 aasta pärast vabaduses nagu õige mees kunagi.
              mis juhtum see oli? foorumikasutaja?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #697
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                krt koolis räägiti, palju inimelu maksab riigile.. Liiklusohutuse teema, mingi 1 mil euri oli vist.
                mis sinna sisse nagu topitud on?
                Ee, mingid tulumaksud,käibemaksud ja siuksed asjad, mis saamata jäävad temalt elu jooksul ??

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #698
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Antud juhul ei olnud üldse tegemist mõrvaga. Surma põhjustamine =/= mõrv.
                  How the f see ei ole mõrv?
                  Aggrevated assault, mis lõppes surmaga. See on mõrv. Ta ründas inimest põhjusega talle kehavigastusi tekitada. Tekitas piisavalt suured, et inimene sureks.

                  Mõrv ei ole siis kui kehavigastuste tekitamine on tahtmatu.

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #699
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    mis sinna sisse nagu topitud on?
                    Ee, mingid tulumaksud,käibemaksud ja siuksed asjad, mis saamata jäävad temalt elu jooksul ??
                    Saamata jäänud tulu peaks olema jah. Päris täpset arvutuskäiku ei tea ja usun, et see on mingi pikema uuringu tulemus.

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #700
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      "kehalises väärkohtlemises ja surma põhjustamises ettevaatamatusest"

                      Mis kuradi moodi oli selle inimese surm ettevaatamatusest tingitud? Täiesti ajuvaba, kui üks inimene võtab teiselt inimeselt elu ja selle karistus on ainult 6 kuud.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #701
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        mis juhtum see oli? foorumikasutaja?
                        Esmaspäeval kella 13.30 ajal leiti Tallinnas Ristiku tänaval korterist 21-aastase noormehe vägivallatunnustega surnukeha.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #702
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Võiks mingi muu teema valida.

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #703
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Mis teema 9gagis selle SOAP'ga on?
                            Nagu ma aru olen saanud, on see mingi USA järjekordne neti-kontrollimis-blokeerimis organisatsioon, et "ülekäte" läinud inimesi tagasi hoida?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #704
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              Võiks mingi muu teema valida.
                              Aga palun.. võid algust teha :)

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #705
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                                Mis teema 9gagis selle SOAP'ga on?
                                Nagu ma aru olen saanud, on see mingi USA järjekordne neti-kontrollimis-blokeerimis organisatsioon, et "ülekäte" läinud inimesi tagasi hoida?
                                SOPA, google it.

                                Comment

                                Working...