Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
No võib-olla tõesti liialdus, aga ca 70 cm tuleks ikka olla imo, pole mõtet ju silmi rikkuda lähemalt vaatamisega, a no see puhtalt minu arvamus :P
No võib-olla tõesti liialdus, aga ca 70 cm tuleks ikka olla imo, pole mõtet ju silmi rikkuda lähemalt vaatamisega, a no see puhtalt minu arvamus :P
TC
Comment