Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #46
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    ro sham po! lol

    sulle, siimule, mahimmile, andule, laasile, kassule, yollule ja teistele PPdele kõike kõige paremat uuel aastal!

    jube värdjas olla, et muud moodi soovida, insta sliipi ja yollu tee päevik obv
    Vastu!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #47
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
      eriti haige inimene
      Pigem tundub, et pead ennast silmas.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #48
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        vut vut homme kiiresti teenindusse või spetsialisti kätte, suhkur sööb lapaka nädalaga läbi. emaplaat tuleb ära puhastada või muidu on õhtal.
        mul 2x 0,3l teed läbi läpaka voolanud. pean ainult iseennast tänama, et suhkruga teed ei joo :D

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #49
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          Head uut aastat kõigile!

          Kas kellelegi veel tundub, et Norman on huumorist sama kaugel kui Nozzu SNE-st?

          Comment

          • MTTSNG
            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
            • Sep 2011
            • 621

            #50
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Head uut aastat kõigile!

            Kas kellelegi veel tundub, et Norman on huumorist sama kaugel kui Nozzu SNE-st?
            irwwwwwww

            Aga jah, nõus :)

            Comment

            • MTTSNG
              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
              • Sep 2011
              • 621

              #51
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Pigem tundub, et pead ennast silmas.
              Ennast mõtlesin jah, vabandust.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #52
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Head uut aastat kõigile!

                Kas kellelegi veel tundub, et Norman on huumorist sama kaugel kui Nozzu SNE-st?
                selle aasta saade oli tal tõesti kehvem kui eelmised. isikud keda ta püüdis ära tabada ei olnud enam nii ära tuntavad kui ta varasemates saadetes ja naljad jäid ka veidi kehvemaks.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #53
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  aga eile oli hea üllatus etv-st see "õhtusöök ühele" v miskit sarnast. esimest korda nägin ja songasaameseäärepeal. tõsiselt hea asi oli.

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #54
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    Iga aasta seda õhtusöök ühele näidatud :P

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #55
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      TV3 kordas enda 2007a naljasaateid, mis olid väga naljakad, aga peale seda kordamist ma olen pettunud
                      Mul on need arvutis olemas ka aastaid

                      Comment

                      • MTTSNG
                        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                        • Sep 2011
                        • 621

                        #56
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        TV3 kordas enda 2007a naljasaateid, mis olid väga naljakad, aga peale seda kordamist ma olen pettunud
                        Mul on need arvutis olemas ka aastaid
                        Mis saadet sa mõtled?

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #57
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          Pedepoisid ja selles saates mis veel oli. Kuld oli vaadata, aga ei öeldud et kordus ju

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #58
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            kes eile telekat vaatas siis äkki oskate midagi soovitada(mis Head tuli üldse ja kuskohast). tuleb netist üle vaadata, muidu ei saa jälle terve aasta pastilaa Tätte kildudest aru.

                            Comment

                            • MTTSNG
                              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                              • Sep 2011
                              • 621

                              #59
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              Pedepoisid ja selles saates mis veel oli. Kuld oli vaadata, aga ei öeldud et kordus ju
                              Tahaks ka neid, saad aidata?

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #60
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                                Sa kinkisd talle zelee, see oli ju see ŽElee mille mina sulle kinkisin!!!
                                Vähemalt protesti märgiks oli see!!!

                                Comment

                                Working...