teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #31
    Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

    võite panna siia erinevaid quote, millele peale sattute ja üldse huvitavaid vaatenurki mõtteid/lõike, paradoksaalset, filosoofilist.


    Igor Volke 13.juuni:


    Kohustuslik imo. tõstatab palju uusi küsimusi maavälise elu, NASA, kuu missioonide jne osas. Kõik väga head teemad ja vastab kõigele. Väga head argumendid ja loogiline lähenemine. Vaba mõtleja.

    eriti suur ty ööülikooli eest!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #32
      Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

      Siinkohal soovitaksin ka kahte päevakajalistel teemadel arutlevaid saateid, mis mulle meeldivad ja mida kuulan. Ignar Fjuki "Räägivad" (rohkem ka selline filosoofiline) ja K. Muuli ja A. Samosti "Olukorrast riigis".


      e: Tänud teistele, kes konkreetseid ööülikooli lektoreid ja teemasid soovitasid.
      Last edited by inward; 02.01.12, 01:38.

      Comment

      • JaanusX
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 392

        #33
        Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

        Kes teist usub horoskoopidesse ja astroloogilisse ennustamisse... http://arvamus.postimees.ee/694668/m...ad-suurt-jama/

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #34
          Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

          rofl, teemaga panid küll täppi :P
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • JaanusX
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 392

            #35
            Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            rofl, teemaga panid küll täppi :P
            Panin küll jah

            ...ja kui su vastus rohkem pilkena oli siis obv ei lugenud sa seda teksti

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #36
              Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

              Liigitub poliitika alla, aga mitmed head teaduslik-majanduslikud ideed sellelt USA 2012 presidendikandidaadilt:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #37
                Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                Epic troll :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                  Ma ei saanudki aru, kas see on miski paroodia või on tõesti reaalne?

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #39
                    Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ma ei saanudki aru, kas see on miski paroodia või on tõesti reaalne?
                    Teeb satiiri kuigi point jääb segaseks. Imago, kui selline on reaalne(kannab peas saabast ja käib hiiglasliku hambaharjaga)nagu ka videos kujutatud situatsioon. Ta on demokraatide valmimisnimekirjas ja mitmeid kordi juba presidendiks kandideerinud.
                    Last edited by con; 12.01.12, 12:45.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #40
                      Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ma ei saanudki aru, kas see on miski paroodia või on tõesti reaalne?
                      100% ehe LINK.

                      Comment

                      • Keldrimees
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 69

                        #41
                        Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                        See vend saaks Eestis tegutsedes raudselt riigikokku. Mingi kunagiste kuningriiklaste stiilis vend.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #42
                          Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                          Vaatasin veel ta videosi. Tundubki olevat lihtsalt kloun. Satiir on pisut liiga peen sõna selle jaoks. "Tordiga näkku" huumor peab selles riigis ka valimistel esindatud olema.
                          Tundub lihtsalt pealiskaudne entertainment olevat- pole nagu ühiskonnakriitiline või sõnumi edastaja... kui ta just ei edasta seda, et "kuhu kuradi kohta see riik omadega jõudnud on?"



                          neli päeva!
                          Last edited by con; 12.01.12, 13:38.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #43
                            Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                            Minu arust just väga kümnesse huumor. Kogu see energiaiseseisvuse teema, millele pakutakse järjest absurdsemaid lahendusi vetikatest etanooli, tuuleenergia ja päikseenergiani (ja need on veel sellised poolreaaalsed variandid, olen ka palju ulmelisemaid näinud), tema vastab neile toorelt, et paneme zombied energiat tootma :D Sama asi pmst ka ponidega, millega tabab mitu kärbest ühe hoobiga: energiat kulub vähem, viimase kümnendi kuum teema ökobullshit (peaks märsilohistajatele peale minema!) ja veel ponidega identifitseerimine terrorirünnakute hirmus, roflmao, väga lennukad ideed tüübil. Kusjuures Obamal olid ka umbes sama reaalsed ideed presidendiks kandideerides, ära pole neist teinud ühtegi ja on olnud pmst sama Bush kui eelmine bush. Kui see kutt oleks must, saaks ta järgmiseks presidendiks! :D

                            Rent is too damn high vuntsitüüp on tema kõrval tolgusest populist. Näha on, et Vernon ikka jagab matsu ja räägib ausalt enda plaanidest ja lubadustest (või siis nende puudumisest) :D

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #44
                              Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                              Nõustun Muruga täielikult. Lisaks veel huumor formaadi üle, mis võimaldab sellist soga sellisel tasemel esitada.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

                                Heh, siis tegu ju põhimõtteliselt USA Pastilaaga.... :)

                                EDIT: komm siis conile vastuseks selle harja ja saapa vennale.

                                Comment

                                Working...