teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • phenomenon
    Jube Noob
    • Nov 2011
    • 196

    #16
    Re: teaduse offtopic(silmaring)

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #17
      Re: teaduse offtopic(silmaring)

      Praeguse seisuga on võimalik inimese mälestusi ja mälupilte tema ajust mingil määral videolindile salvestada ja kuvada. Pakun, et lähima, 15-20 aasta jooksul saab võimalikuks see, et on seade, mis salvestab sinu nähtud unenäod andmekandjale, et neid hiljem vaadata.
      http://www.youtube.com/watch?v=BRIfrDBNqig kui see video paika peab ja ei näe miks ei peaks pidama, siis varsti saab ka unenägusid taasvaadata :)

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #18
        Re: teaduse offtopic(silmaring)

        hariduse ja loomingulisuse kohta:

        üldse on sir ken robinsonil huvitavad mõtted:
        Sir Ken Robinson makes an entertaining and profoundly moving case for creating an education system that nurtures (rather than undermines) creativity.


        ja kes ei tea, siis ted.com on üliepic sait
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • overgrow
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 109

          #19
          Re: teaduse offtopic(silmaring)

          Kõiki, keda huvitab filosoofia ja natukese maailmapildi avardamine, kuulake öö ülikoolis Enn Kasaku loenguid. Väga sügavad ja panevad mõttemaailma hoopis teist pidi kulgema. Ise ütleks, et tema loengud teaduse, isiksuse ja maailmaruumi kohta on mind kõige rohkem mõjutanud. Eriti hea on tema loeng, "mis tunne on olla loll" või "universumi mõistmise võimalikkusest".

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #20
            Re: teaduse offtopic(silmaring)

            ööülikool on awesome jah.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #21
              Re: teaduse offtopic(silmaring)

              Algselt postitas overgrow Vaata postitust
              Kõiki, keda huvitab filosoofia ja natukese maailmapildi avardamine, kuulake öö ülikoolis Enn Kasaku loenguid. Väga sügavad ja panevad mõttemaailma hoopis teist pidi kulgema. Ise ütleks, et tema loengud teaduse, isiksuse ja maailmaruumi kohta on mind kõige rohkem mõjutanud. Eriti hea on tema loeng, "mis tunne on olla loll" või "universumi mõistmise võimalikkusest".
              +1
              marek tamm, david vseviov on ka head. soovitan ka ülo vooglaiu kas ja miks on mõtet käia ülikoolis
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #22
                Re: teaduse offtopic(silmaring)

                Seal gogapalju mida kuulata. Kellel veel mida soovitada siis shootige. (teema description ka)

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #23
                  Re: teaduse offtopic(silmaring)

                  http://www.telegraph.co.uk/news/news...alf-green.html

                  [YOUTUBE]1w6GtwOvnWM#![/YOUTUBE]
                  [YOUTUBE]Qw-zxJI1YOo[/YOUTUBE]
                  [YOUTUBE]KHshGXgiEYc[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #24
                    Re: teaduse offtopic(silmaring)

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Praeguse seisuga on võimalik inimese mälestusi ja mälupilte tema ajust mingil määral videolindile salvestada ja kuvada. Pakun, et lähima, 15-20 aasta jooksul saab võimalikuks see, et on seade, mis salvestab sinu nähtud unenäod andmekandjale, et neid hiljem vaadata.
                    http://www.youtube.com/watch?v=BRIfrDBNqig kui see video paika peab ja ei näe miks ei peaks pidama, siis varsti saab ka unenägusid taasvaadata :)
                    wooooooow, autobiograafiad said just päris kõva arengu :D (õigemini saavad, kui parem kvaliteet jms)

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #25
                      Re: teaduse offtopic(silmaring)

                      [YOUTUBE]TL9uNWBaQO4[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #26
                        Re: teaduse offtopic(silmaring)

                        Fibonacci ja igasugused spiraalid and stuff
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ceni
                          Jube Noob
                          • Feb 2010
                          • 110

                          #27
                          Re: teaduse offtopic(silmaring)

                          Kogu teadaolev universum mahub umbes 62 suurusjärku ära. Kena iluustratsioon selle kohta:

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #28
                            Re: teaduse offtopic(silmaring)

                            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                            Seal gogapalju mida kuulata. Kellel veel mida soovitada siis shootige. (teema description ka)
                            David Vseviovi loengud (Y) ööülikoolist "ajalugu kui nauding".

                            Soovitan ka tema "müstiline venemaa" saateid kuulata, arhiivist või siis vikerraadiost pühapäeviti hommikul.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #29
                              Re: teaduse offtopic(silmaring)

                              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                              Seal gogapalju mida kuulata. Kellel veel mida soovitada siis shootige. (teema description ka)
                              Lektor: Gunnar Aarma
                              Teema: Mõtlemisest

                              Tõesti müstiline inimene oli. Hull elukäik, lahedad tõekspidamised.

                              Lektor: Fred Jüssi
                              Teema: Vaikus kui loodusvara

                              Tuleks igal inimesel üle kuulata. Eriti neil, kes üldse linnast ja nelja seina vahelt välja ei käi. Ka teised tema loengud.



                              Volgi loengud on kõik head. Teda ei tasu alahinnata - ta lugenud elus rohkem vist kui meie kõik siin teemas kokku.
                              Last edited by pastilaa; 27.12.11, 08:05.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #30
                                Re: teaduse offtopic(silmaring)

                                Aarma on tõesti üks väga väärt kuulamine. Kui miskit aastat tagasi satusin "mõtlemisest" kuulma, võtsin ka paar ta raamatut ette, "Bhutan" ja "saada õnnelikuks" viimane jäi siiski pooleli, aga soovitan.

                                Comment

                                Working...