Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Mis on selle eesmärk et kõik pildid igalpool spoilerisse topitakse? Üsna mõttetu ja häiriv minujaoks. Ma saan aru kui paned mingi hiigelpildi või oleks nii, et brauser ei loadi pilte mis spoileris, et säästa dial-upi ja kõu kasutajaid, aga loadib ju enne nagunii ära? Või on asjal mingi mulle arusaamatu põhjus?
Mis on selle eesmärk et kõik pildid igalpool spoilerisse topitakse? Üsna mõttetu ja häiriv minujaoks. Ma saan aru kui paned mingi hiigelpildi või oleks nii, et brauser ei loadi pilte mis spoileris, et säästa dial-upi ja kõu kasutajaid, aga loadib ju enne nagunii ära? Või on asjal mingi mulle arusaamatu põhjus?
Comment