Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MTTSNG
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    • Sep 2011
    • 621

    #1036
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Väga halb turni allin, millepealt sa lootsid teda sealt maha saada?

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #1037
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      J, lootsin drawd näha seal

      Comment

      • raaids
        Grinder
        • Mar 2009
        • 606

        #1038
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Kas keegi kuskil Tallinnas on näinud selliseid kinkekorve kus igast jama sees, hõõgveinid, küpsised, šokolaadid jms? Stockmannis on mingid 50-eurised, Ülemiste Rimis polnud üldse ja Kristiine Prismas olid ainult mingid Rainbow omad järel, €20 eest oli seal aint mingit mõttetut moosi.
        Roca Prismas neid veel igast erinevaid,15-29eurised

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1039
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          help needed - täna hommikul tuli meelde, et kohe on jõulud. mida kinkida naise emale?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #1040
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            help needed - täna hommikul tuli meelde, et kohe on jõulud. mida kinkida naise emale?
            Soojad sussid obv....

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1041
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              ta koob koguaeg ise :(
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1042
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Pudel munalikööri.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1043
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  help needed - täna hommikul tuli meelde, et kohe on jõulud. mida kinkida naise emale?
                  On üks tore koht, mis alati päästab, kui naistele kinke vaja. Nimelt JOIKi poed. Eestis toodetud naturaalne kosmeetika, seebid, kreemid jms sodi. Ise käinud Hiiul nende laopoes - seal parem valik ja hind. Seal saadaval ka sellised kinkepakid, kus laisale mehele kõik valmis pandud.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #1044
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    tyty
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #1045
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Jooge täna ennast kõik täis ja tulge laudadesse mängima, sest ise vast üle 3 kuu Reede kodus ja grindimas :)

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1046
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        http://forumserver.twoplustwo.com/19...count-1142453/

                        Lol, ipoker.
                        Tüüp mängis mingi fishiga 100/200 ipokkeris, ise railisin ka seda veel lümpsi kaudu. ipoker panin konto kinni ja käseb seletada miks ja kuidas ta mingeid käsi mängis lmao. Tüüp võitis talt 22buyini. Teisel vennal pandi ka konto lukku ta võitis 160k.
                        Railisin 1.5h vms seda matsi ja villain oli korralik monkey spewtard ikka. Sick life.
                        Ja tuleb välja seal threadis, et paljudel on sama asi olnud.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1047
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          http://forumserver.twoplustwo.com/19...count-1142453/

                          Lol, ipoker.
                          Tüüp mängis mingi fishiga 100/200 ipokkeris, ise railisin ka seda veel lümpsi kaudu. ipoker panin konto kinni ja käseb seletada miks ja kuidas ta mingeid käsi mängis lmao. Tüüp võitis talt 22buyini. Teisel vennal pandi ka konto lukku ta võitis 160k.
                          Railisin 1.5h vms seda matsi ja villain oli korralik monkey spewtard ikka. Sick life.
                          Ja tuleb välja seal threadis, et paljudel on sama asi olnud.
                          Ei viitsinud teemat läbi lugeda, aga miks lol? 100/200 toimub sellises toas ikka üliharva, OP võib jama ajada ja oligi mingi scam/chipdump, vb hackerid lihtsalt gämblisid kellegi kontolt raha maha jne. OP ei ole just Phil Galfond, et teda kahtlustada ei võiks

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1048
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Tüüp oli muid mänge ka mänginud sngsid jne. Kui vastane scammed oli siis ebaoluline ju? Bukkwildilt ju ntx ei võetud midagi tagasi ja kui oleks tyyp hoopis kaotanud siis vaevalt oleks talle raha tagasi kantud.
                            Mäng oli täiesti tavaline, teises lauas suht nittis ja mängis tavalist mängu aga selle OP vastu lihtsalt tiltas muud midagi.
                            Inimene võidab mingilt fishilt plekki ja insta konto lukku ja kahtluse all, peab veel seletama miks ta mingeid konkreetseid käsi mängis. naeruväärne ju.

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #1049
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Kas Tartus sini-must-valget kohevat parukat müüakse kuskil nagu Eesti fännidel spordivõistlustel.EstPatrkicul oli vist selline kuskil pildi peal peas ka.
                              P.S. Lõunaka karnevalipoes ei olnud.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1050
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Tüüp oli muid mänge ka mänginud sngsid jne. Kui vastane scammed oli siis ebaoluline ju? Bukkwildilt ju ntx ei võetud midagi tagasi ja kui oleks tyyp hoopis kaotanud siis vaevalt oleks talle raha tagasi kantud.
                                Mäng oli täiesti tavaline, teises lauas suht nittis ja mängis tavalist mängu aga selle OP vastu lihtsalt tiltas muud midagi.
                                Inimene võidab mingilt fishilt plekki ja insta konto lukku ja kahtluse all, peab veel seletama miks ta mingeid konkreetseid käsi mängis. naeruväärne ju.
                                Ei ole ebaoluline, tuleb kindlaks teha ega OP scammiga seotud pole - kui ta cashoudi tehtud saab siis enam seda võimalust pole.

                                Eriolukord lihtsalt, $440K võitis nagu sa ütlesid, selline mäng iPokeris toimub ainult paar korda aastas kui sedagi ehk, kus sellised summad liiguvad. Sellest ei juhtu ju midagi hullu kui ta paar nädalat oma raha ootama peab, aga kui peaks juhtuma, et makstakse scammis kaasosalejale summa välja - palju hullem scenario.

                                Comment

                                Working...