Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Probleema.
Suitsud on otsas, mõtlesin minna tankla, aga ei leia kuskilt oma MB kaarti kus raha peal on .
Papp hetkel ainult seal.
Kas kellegil SEB-is suitsuraha ei ole saata, saadan MB-sse tagasi ja enne
2.75
Lol kihvt mure ööse 5.30 aga tahaks edasi grindida kuid ilma suitsuta võimatu :D
Probleema.
Suitsud on otsas, mõtlesin minna tankla, aga ei leia kuskilt oma MB kaarti kus raha peal on .
Papp hetkel ainult seal.
Kas kellegil SEB-is suitsuraha ei ole saata, saadan MB-sse tagasi ja enne
2.75
Lol kihvt mure ööse 5.30 aga tahaks edasi grindida kuid ilma suitsuta võimatu :D
Comment