Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #871
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Tüübil oli 3 aasta palk ees ja locked. Tal oli vaja ainult foldida ja saada see raha. Lisaks juhtis ta NAPT package rallit +50k
    Mängis täpselt nii nagu igaüks mängiks satikaid. Kaotatud raha on suurema väärtusega kui võidetud.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #872
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      Tüübil oli 3 aasta palk ees ja locked. Tal oli vaja ainult foldida ja saada see raha. Lisaks juhtis ta NAPT package rallit +50k
      Mängis täpselt nii nagu igaüks mängiks satikaid. Kaotatud raha on suurema väärtusega kui võidetud.
      +1
      Need kes ei tea sarjast midagi, neil onv tekib küsimus:"WTFFFFFFFF?"

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #873
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        mis värk on selle sarjaga siis?

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #874
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
          mis värk on selle sarjaga siis?
          Mänguks oli 6max 200/400 Holdem, Preflop Pot-limit, Postflop no-limit. Igal nädalal oli 1 internetist sateliidi kaudu koha võitnud amatöör. Temale anti 100k ja kõik, mis tal on üle selle nädala lõpuks saab ta endale.
          Kes pole seriaali vaadanud siis üks parimaid HS cashi showsid üldse.

          Comment

          • valustyng
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 450

            #875
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            vist viimane osa oli kõige parem kus see italiaaano omas

            Comment

            • CheekyMullet
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 232

              #876
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Saksamaa 16 liidumaast 15 on heaks kiitnud viimase versiooni uuest hasartmänguseadusest, mis keelustaks täielikult netipokkeri ja veebikasiinod ning piiraks Internetis spordiennustuse teenusepakkujate arvu.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #877
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                wow. 2013 saab vist mängida vs arengumaad ainult.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #878
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Tuleb loota lihtsalt, et EU üldine konsensus võtab munad pihku ja läheb seda teed, mida vahepeal köhitakse, et üle EU-line reguleerimine.

                  Mingi aluslepingute vastuolu, kui nii lampi iga riik hakkab keelama ja killima majandusharu.

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #879
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Kahju, et nii kõik fuck upitakse. Pole meil kellelgi tegelikult aimu mis ootab meid paari aasta või isegi 6 kuu pärast. Meie oleme nö kaitsmata rahvas mida näha siiani FT näitel, kus jäid ikka väga paljudel suured rahad kinni ja siiani pole midagi sellest tagasi saanud (kuulujutud ja muu crap ei pane raha meie pangakontole tagasi). Tulevikus siis järjest raskem ikka online prona elatust teenida, sucks.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #880
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      "Seaduses on ka selge viide, et Schleswig-Holsteini poolt litsentseeritud ettevõtted saavad teenindada ka teiste Saksamaa piirkondade kliente."

                      Pohhui siis ju :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #881
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        imho ei ole pohhui... imho on see nüüd kasvav trend, kõik teised maad ja piirkonnad näevad, et edukalt seatakse piiranguid ja kogutakse makse jne.. siis lõpptulemusena on kõikides maades mingid seadused ja eripiirangud jms.. ja usu mind.. EU onudel on suht savi, keegi ei kaitse online pokkerit, see on ju ometi üks "paha ja kole hasartmäng" ja mida vähem inimesi seda mängib, seda parem on, seega seadused ei tehta kindlasti mitte pokkerimängijate huvisid arvestades...

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #882
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Raha on vaja ikkagi.

                          Kaua see UIGEAgi sai omaette surra. Keegi ei taha sellist raha kokkuvõttes vedelema jätta.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #883
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Kuigi obv ühiskonna kriitika maksab ka midagi, sest kui vihastad rahva välja, siis enam valituks ei saa.

                            Muidu müüks riik ammu legaliseeritud narkot kah.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #884
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                              Kuigi obv ühiskonna kriitika maksab ka midagi, sest kui vihastad rahva välja, siis enam valituks ei saa.
                              Muidu müüks riik ammu legaliseeritud narkot kah.
                              seda küll, aga isegi üsna tolerantses riigis nagu Eesti, kus pole usklike liiga palju ega midagi, kui panna referendumile, et kas online pokker ja online gambling keelata, mis sa arvad mis see tulemus oleks? ja nüüd mõtle mis see tulemus oleks palju konservatiivsemas ja usklikumas Lõuna- ja Kesk-Euroopas?

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #885
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Jep

                                Ongi standard jama, kus otsutavad need, kes asjast midagi ei tea.

                                tuleb loota kasiinoinimeste lobby-tööle

                                Comment

                                Working...