Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #826
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Imo on keskkond igasuguste IQ uuringute puhul märksõnaks. On täiesti pointless võrrelda mitmendat põlvkonda getos elava ja eliitrajoonis elava isiku IQ-d. Mingi enamvähem tõsiselt võetava uuringu jaoks oleks vaja näiteks tuhatkonna imiku kasvukeskkond ära vahetada nende vanematest kasvukeskkonnast totaalselt erineva vastu. Nende täiskasvanuks saamisel oleks siis hea võrrelda nende bioloogiliste vanemate ja nende enda IQ´d.
    ei ole ainult keskkond. on võimalik teha teste, mis näitavad mustanahaliste üleolekut valgete üle ka.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #827
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      "Heyyy man, whats the capital of xxxxx ?"
      "Cmooon maaannn, i dont know that shieeeettt, keep it real!!!!"
      "Niggas LOVE to keep it real... reaaaal dumb"
      Last edited by qbj0hn; 19.12.11, 14:30. Põhjus: not hate, ühest comedyst

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #828
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Kas kellelgi on Bluefirepoker kasutajat, ostaks soliidse summa eest PLO videosid ?! või on keegi väga heatahtlik ja jagab niisama?! PM

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #829
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          See siiski ühe vangla kohta ju? Aint miski 3 kohaline arv vaevalt neid eestis kokku on.
          2010. a oli 2649 vangi ja eelvangistuses 744. Võrdluseks 2003. a oli 3221 vangi ja 1355 eelvangistuses.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #830
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            [YOUTUBE]9Xy2InXXIkk[/YOUTUBE]

            Is it me or need kodanikud korralikult brainwashed ikka? Blows my mind, et 21sl sajandil siuke riik ja reziimid veel eksisteerivad.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #831
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Is it me or need kodanikud korralikult brainwashed ikka? Blows my mind, et 21sl sajandil siuke riik ja reziimid veel eksisteerivad.
              võimalik, et nutavad hirmus oma elu või töökoha jms pärast, kui avalikult välja ei näita oma itkemist siis naaber kaebab peale ja lendad naksti terev suguvõsaga koonduslaagrisse.. soovitan vaadata Vice Guide to North-Korea nimelist dokumentaali.. päris huvitav..

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #832
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Vaatan kindlasti.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #833
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Is it me or need kodanikud korralikult brainwashed ikka? Blows my mind, et 21sl sajandil siuke riik ja reziimid veel eksisteerivad.
                  Mulle tuleb esimese asjana meelde "Lie to Me", samas muidugi eksisteerib ka südamest nutjaid. Ma ei kahtlegi, et ka meil hakkab nii mõnigi nutma, kui Ansip või Savisaar igavestele jahimaadele siirduvad. Brezhnev&Co surmad olid ka omal ajal "katastroofid".
                  Last edited by Potsataja; 19.12.11, 15:23.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #834
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Ivey busto? :P

                    http://forumserver.twoplustwo.com/29...debts-1141637/

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #835
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      woow, solid summad

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #836
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Hetkel veel tõenäoliselt mitte, kuid see "alimony" osa nüüd mingit puhkehetke küll ei jäta. Ivey grindib halvemal juhul ennast ka 70+ ennast segaseks, kuna naised elavad nkn kauem.

                        Eesti on selles osas meeste paradiis, et 140€ elatis kehtib nii 260€ kuus teenivale mehele kui ka 2600€+ kuus teenivale mehele norm advokaatide olemasolul. Seda muidugi ühise lapse olemasolul.
                        Last edited by Potsataja; 19.12.11, 16:19.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #837
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Väike restart ja läheb uuesti pokkerimänguks.Eelmine nädal 60 tundi pokkerit oli ilmselgelt liiga palju.Kahtlemata ei teinud oma parimat mängu(nimetatakse ka A-gameks)!Kuna ilmad kehvad ei viitsi tööd ka teha.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #838
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            pff, ei leia ühte lolli mängu - sa olid mingi ruuduke ja pidid mingeid noolekesi korjama et siis mingile asjale pihta minna ja see õhku lasta. kui vajutasid alla, siis lendasid õhku ja said uuesti alustada. help
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #839
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              [YOUTUBE]66uMxkJI7u4[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #840
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Tõenäoline asjade edasine areng P-koreas:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...