Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #781
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    ROFL

    Prahas toimunud GSOP turniiril esikoha võitnud Eesti pokkerimängija Raigo Aasmaa võttis kopsaka auhinnaraha (80 000 eurot + 5000 dollariline pakett osalemnaks turniiril Dominikaani Vabariigis) vastu üsna külmalt.


    Esimesena kommenteeris muidugi Leits ja teine komentaar :)


    jacek bogaslawsky

    17.12.2011 21:05
    hotcoca lubas rankal su.u võtta kui ta selle turna ära võidab. ootame näeme kas on tegu sõnapidaja mehega... hotcoca-tead mis....MEES LUBAB MEES TEEB!!!

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #782
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Minu arvates ei saa sellest mingeid järeldusi teha kas tegu on retseptiravimiga või ei. ravimiinfo.ee andmetel on näiteks Xanax, Zoloft ja Diazepam (Valium) täiesti vabalt kätte saadavad. Need on kõik palju ohtlikumad kui Adderall ning neist on palju kergem sõltuvusse jääda ning üledoosi saada. Sellest hoolimata peab parajalt retarded olema, et neid ilma mõjuva põhjuseta tarvitada.
      All is very false.

      Kõik te meeletud Adderalli propageerijad saate muidu aru ikka, et kuna Eestist on seda kordades raskem saada, siis teie lolluste pärast võib siin kasvõi paar noort ja naiivset 18-aastast mõelda, et pohui ma teen amfetamiini siis, sest Codecci ja HSNL-prod ütlesid, et siis ma olen kordades parem mängija.
      Last edited by Spewmonkey; 17.12.11, 21:30.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #783
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Ma ei näpiks ühtegi krdi sünteetilist ainet, retseptiravimit- need on ohtlikud igas mõttes, ole haige või mitte. Vanaema ütles mulle alati:"Alati proovi hakkama saada ravimtaimedega ja alles äärmisel vajadusel kasuta tablette"-selle järgi ma katsun elada ka.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #784
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Ma ei näpiks ühtegi krdi sünteetilist ainet, retseptiravimit- need on ohtlikud igas mõttes, ole haige või mitte. Vanaema ütles mulle alati:"Alati proovi hakkama saada ravimtaimedega ja alles äärmisel vajadusel kasuta tablette"-selle järgi ma katsun elada ka.
          Vanaema on süüdi, et sa nüüd pothead oled?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #785
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Ei, vanaema oli mul targem kui sa arvatagi oskad.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #786
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              USA valitsus tahab pmtl internetti suures osas bännida.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #787
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Im never drinkinf again...

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #788
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Ma ei näpiks ühtegi krdi sünteetilist ainet, retseptiravimit- need on ohtlikud igas mõttes, ole haige või mitte. Vanaema ütles mulle alati:"Alati proovi hakkama saada ravimtaimedega ja alles äärmisel vajadusel kasuta tablette"-selle järgi ma katsun elada ka.
                  jälle. Miks?

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #789
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Tapeti inimene, kes lõi ajalehe, mis uurib korruptsiooni venemaa valitsuses:
                    Breaking news and analysis from Canada and around the world for politics, racial injustice, weather, lotto, science and more.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #790
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      At least 32 journalists have been murdered in Russia since 1992, including the 2006 killing of Kremlin critic Anna Politkovskaya, and most have gone unsolved, the CPJ says.

                      päris haige värk jah.
                      ja pole ainult ajakirjanikud, keda nii tapetakse,

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #791
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        ROFL

                        Prahas toimunud GSOP turniiril esikoha võitnud Eesti pokkerimängija Raigo Aasmaa võttis kopsaka auhinnaraha (80 000 eurot + 5000 dollariline pakett osalemnaks turniiril Dominikaani Vabariigis) vastu üsna külmalt.


                        Esimesena kommenteeris muidugi Leits ja teine komentaar :)


                        jacek bogaslawsky

                        17.12.2011 21:05
                        hotcoca lubas rankal su.u võtta kui ta selle turna ära võidab. ootame näeme kas on tegu sõnapidaja mehega... hotcoca-tead mis....MEES LUBAB MEES TEEB!!!

                        lol...mida uudist

                        enne pidasin Äripäevast ja Postimehest lugu....

                        Comment

                        • KraindOnMaind
                          FPP Pro
                          • Jun 2009
                          • 228

                          #792
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          postimees juba ammu super kollane

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #793
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Kes tänasest sunday millist % tahab müüa saatku PM koos kasutajanimega .

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #794
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              müün 100%
                              mtt roi on -20% umbes
                              :)
                              pm

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #795
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Mulle tundub küll, et overlay tulemas selle turnaga

                                Comment

                                Working...