Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #721
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Miks Maxi blogi postitus ära kustutati?
    Last edited by Priidix; 17.12.11, 10:27. Põhjus: hea lugemine ju

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #722
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Keegi leiaks selle filmi?

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #723
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
        Miks Maxi blogi postitus ära kustutati?
        kusjuures ma arvan, et ise kustutas selle.
        Last edited by pokkerisheriff; 17.12.11, 12:54. Põhjus: vabatahtlik enesetsenseerimine

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #724
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Joogise peaga kirjutatud on järgmisel hommikul vahel päris valus lugeda.

          Blogi postitust on lihtne kustutada aga kui sind on foorumis juba tsiteeritud, siis on jama. :(

          Abiks on vähem joomine ja ka täis peaga enesekontrolli kasvatamine.

          Comment

          • jozik
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 437

            #725
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Ma usun, et hommikul enam ei tundunud nii geniaalne oma naist kiita sellega, et ta on ilusam kui need stripparid keda õhtul käidi kaemas!

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #726
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Joogise peaga kirjutatud on järgmisel hommikul vahel päris valus lugeda.

              Blogi postitust on lihtne kustutada aga kui sind on foorumis juba tsiteeritud, siis on jama. :(

              Abiks on vähem joomine ja ka täis peaga enesekontrolli kasvatamine.

              it s a no no

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #727
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                tellisin just amazon.co.uk-st

                edit: http://www.amazon.co.uk/Mental-Game-...ecc_rvi_cart_1
                miks sest sul on mental gameiga problasi peale neid 80K€+ võite?

                parem see leht ja tema raamatud http://www.jamieoliver.com/

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #728
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas pokkerisheriff
                  some of the most popular sports in america are with homosexual subtones - basketball and american football both focus strongly on having "acceptable" body contact with other men (hockey also somewhat but at least its played on ice)
                  Purjus inimene saab kaineks, aga pokkerisheriff jääbki selliseks. Nagu meil lõunas ikka öeldi- pimme viit mõtsa, tsia tapat är, a mis sa no ulliga tiit?
                  Last edited by ristijeesus; 17.12.11, 12:58.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #729
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Kui koju tulles jõuad veel arvuti taha istuda ja kõvatama hakata mida kõike õhtu jooksul tegi, ei saa küll öelda, et liiga palju joonud oleks :P.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #730
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Kui koju tulles jõuad veel arvuti taha istuda ja kõvatama hakata mida kõike õhtu jooksul tegi, ei saa küll öelda, et liiga palju joonud oleks :P.
                      eriti veel pokkeriprodes

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #731
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        It's big money saturday today.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #732
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          eile n2gin paljst pastilaad unes :(

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #733
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Ütleme nii, et osad ideed mis mingil hetkel tunduvad geniaalsed ei pruugi seda enam hommikul olla.

                            Comment

                            • doublemint65
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 695

                              #734
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              eile n2gin paljst pastilaad unes :(
                              Unenägude jaoks on oma teema.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #735
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                Ütleme nii, et osad ideed mis mingil hetkel tunduvad geniaalsed ei pruugi seda enam hommikul olla.
                                ütleme nii, et ma kustutasin oma osalise ümberjutustuse, mida mõned siin tsiteerimiseks tembeldasid, ära et vähendada su võimalikku vaimset pohmelli. plussiks asja juures on see, et ristijeesuse post ülevalpool tundub nüüd eriti mõttetu õhust võetud vingumisena minu kallal.

                                Comment

                                Working...