Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
proovisin, ikka ei aita, :D paremal pool mingi kastike kust saab valida AA, WT ja veel väga palju neid seal, aga too imo mingi USA värk ?
proovisin, ikka ei aita, :D paremal pool mingi kastike kust saab valida AA, WT ja veel väga palju neid seal, aga too imo mingi USA värk ?

Comment