Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #391
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    või siis: hurry up, ms is coming!!

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #392
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Kuidas vanalinnas parkimine käib? Ühtegi märki pole siis pargi kus tahad peale 7-t?

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #393
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        http://www.tallinn.ee/est/Parkimine-Vanalinnas on kus tohib üldse parkida.

        http://www.tallinn.ee/est/parkimine on kui palju maksab.

        VANALINN (vanalinna valveta tasulise parkimise tsoon):
        iga kuni 15 minutit parkimist - 1,15 eurot

        kuukaart - 287,60 eurot

        Parkimine tasuline ööpäevaringselt
        ja siis kui valelel poole teed pargid vanalinnas, siis veetakse auto talvel ära vist või midagi tehakse, sest öösiti koristavad traktorid lund seal öösiti paariskuupäevadel ühel teepoolel ja paaritutel teisel teepoolel. iga öö pead teisel poole parkima kui eelmisel ööl või nii.

        EDIT: see tähendab erinetvatel teedel tuleb hoopis erinevatel öödel parkida, mitte teepooltel või midagi. uuri ise täpsemalt sealt esimesest lingist.
        Last edited by pokkerisheriff; 09.12.11, 00:50.

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #394
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Küsimus on suunatud inglis keele spetsialistidele. Nimelt tahan ennast välja kirjutada (riigist; korteris jne) on selleks mingi spetsiifiline sõna/lause ka inglis keeles?

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #395
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            remove
            exclude
            leave


            midagi paremat ei tule küll pähe

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #396
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
              Küsimus on suunatud inglis keele spetsialistidele. Nimelt tahan ennast välja kirjutada (riigist; korteris jne) on selleks mingi spetsiifiline sõna/lause ka inglis keeles?
              Check out.

              Üldiselt ei ole.
              Last edited by Spewmonkey; 09.12.11, 01:42.

              Comment

              • siga
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 251

                #397
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Kas HEM2 on ikka veel väga bugine või tasub juba kasutusele võtta? Kas vs hero statid töötavad?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #398
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  unsign?

                  Comment

                  • redddman10
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 703

                    #399
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    unregister

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #400
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      unreal

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #401
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        fold

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #402
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          rofl kuulake r2 silmad lahti pärast järgi

                          umbes 8:30 getter jaani intekas

                          Comment

                          • Makuz
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 214

                            #403
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            krt , üritan mb kaardiga osta internetist ja ei saa siukesest kohast edasi : City/State. Miljon asja läbi proovinud jubam elukohaks Räpina, Põlvamaa, aga läbi ei lase. Paremal mingi väike kastike ka kus kahekohalised tähed ors.
                            Kui kirjutan sinna Räpina/Põlvamaa viskab ette, et please enter valid state
                            Last edited by Makuz; 09.12.11, 15:19.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #404
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                              krt , üritan mb kaardiga osta internetist ja ei saa siukesest kohast edasi : City/State. Miljon asja läbi proovinud jubam elukohaks Räpina, Põlvamaa, aga läbi ei lase. Paremal mingi väike kastike ka kus kahekohalised tähed ors.
                              Kui kirjutan sinna Räpina/Põlvamaa viskab ette, et please enter valid state
                              Proovi ilma tapitahtedeta.:)
                              Last edited by KristjanLaas; 09.12.11, 15:28.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #405
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Mauri Dorbek EPT Praha ME-lt väljas, 18. koht ja €20k. top FH vs quads obv..

                                Comment

                                Working...