Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #286
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    :D katsu sa nüüd selle läga sisse hullama minna

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #287
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Maxima on hea alkomüügi nipi leidnud.. mingi madala jõulukaunistuste laua nurga servade peale on shampuse pudelid pandud.. ma pääsesin 3eurise vene shampuse kinni maksmisega, teise nurga peal oli pudel Astit... on rotikari raisk. Ma loodan, et Leits pole shampuste väljapanijaks edutatud.

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #288
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Maxima on hea alkomüügi nipi leidnud.. mingi madala jõulukaunistuste laua nurga servade peale on shampuse pudelid pandud.. ma pääsesin 3eurise vene shampuse kinni maksmisega, teise nurga peal oli pudel Astit... on rotikari raisk. Ma loodan, et Leits pole shampuste väljapanijaks edutatud.
        Kuskil lehes kirjutas ka et, kui poes läheb pudel vms katki siis ei pea seda klient kinni maksma. Pood on ise süüdi, et ei oska oma kaupa korralikult lettidele paigutada.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Maxima on hea alkomüügi nipi leidnud.. mingi madala jõulukaunistuste laua nurga servade peale on shampuse pudelid pandud.. ma pääsesin 3eurise vene shampuse kinni maksmisega, teise nurga peal oli pudel Astit... on rotikari raisk. Ma loodan, et Leits pole shampuste väljapanijaks edutatud.
          Ma küll kinni ei maksaks, omaasi, et nii pasalt asjad välja panevad. Kutsugu politsei ja siis räägime edasi. Saaks aru, et ise olen koomas ja tuigerdan poes aga kui tõesti kogemata siis no fking way.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #290
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            hui võtsin kunagi teqiltsi pudelil kaabust kinni selveris kõps kukkus katki ja turva trackis poes maha ja nõudsi et kinni maksaks

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #291
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              No nüüd ka turva lendas kohe kohale ja maksa kinni maksa kinni.. mõtlesin et parem säästan närve kui 3euri pärats hakka nmentidega vms jändama. Aga miskipärats kassapidaja hakkas ise rääkima, et tarbijakaitses jääksid õigeks lol

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #292
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Ma oleks 6 eurot andnud veel ühe kõrvale visanud.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #293
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  LOL, mõtlesin just välja pokkeripro tildimaandaja:

                  Lähed Maximasse ja viskad üksteise järel põrandale 10 klaaspudelis Bock´i (või muud vänge haisuga õlu). Oh seda sebimist, mis nüüd lahti läheb. Siis, kui turva ligi hüppab, ulatad talle külma näoga 10 eurise ja ütled "ALL IN" ning "tagasi pole vaja" ja kõnnid minema.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #294
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    hui võtsin kunagi teqiltsi pudelil kaabust kinni selveris kõps kukkus katki ja turva trackis poes maha ja nõudsi et kinni maksaks
                    Ok. Ma saan ka sellest aru, et võtan pudeli ja libiseb käest aga see selline 50:50 olukord. Aga kamoon, kui ma lähen mööda minnes kogemata miski purgi või pudeli pihta, mis puruks lendab siis ma küll kinni ei maksaks. Eriti kui see pudel/purk on topitud kuskile ime kohale. Ütleks, et ei maksa ja kõik, olge hoolsamad oma kauba väljapanekuga.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #295
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      LOL, mõtlesin just välja pokkeripro tildimaandaja:

                      Lähed Maximasse ja viskad üksteise järel põrandale 10 klaaspudelis Bock´i (või muud vänge haisuga õlu). Oh seda sebimist, mis nüüd lahti läheb. Siis, kui turva ligi hüppab, ulatad talle külma näoga 10 eurise ja ütled "ALL IN" ning "tagasi pole vaja" ja kõnnid minema.
                      See juba miski vandaalitsemise või avaliku korra rikkumise alla ei lähe? :)

                      Comment

                      • Dzuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 445

                        #296
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Ma oleks 6 eurot andnud veel ühe kõrvale visanud.
                        LMAO, kujutasin just vaimusilmas selle Dima nägu ette :D

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #297
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Ikka kogemata, mitte meelega. Afektiseisund oli vms.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #298
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ok. Ma saan ka sellest aru, et võtan pudeli ja libiseb käest aga see selline 50:50 olukord. Aga kamoon, kui ma lähen mööda minnes kogemata miski purgi või pudeli pihta, mis puruks lendab siis ma küll kinni ei maksaks. Eriti kui see pudel/purk on topitud kuskile ime kohale. Ütleks, et ei maksa ja kõik, olge hoolsamad oma kauba väljapanekuga.
                            kurat mina pidin teadma et kaabust ei tohi hoida see jäi kätte ei libisenud midagi

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #299
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                              kurat mina pidin teadma et kaabust ei tohi hoida see jäi kätte ei libisenud midagi
                              see tequila kaabu ei ole tegelikult kork, vaid mingi dekoratiivne kaunistus lihtsalt, mis päriskorgi peale käib. seda tasub teada, aga nüüd jäi vist niikuinii eluks ajaks meelde :(

                              Comment

                              • Tylos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 340

                                #300
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Mul samalaadi küsimus. Ega kellegil ei ole playlisti jõululauludest? Tahaks hirmsasti grindimise kõrvale jõulukaid kuulata. Eriti oleks huivtatud jumala - ja jeesuselugudest, need võtavad jalgadest nõrgaks.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...