Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #211
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Starsist reeglina 2-3 päeva. Kui esmaspäeval cashoudid ja kohe confimetakse, siis kolmapäeval on raha arvel. Kui confirmimisega läheb aega, siis hiljemalt neljapäeval on raha olemas.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #212
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Starsist reeglina 2-3 päeva. Kui esmaspäeval cashoudid ja kohe confimetakse, siis kolmapäeval on raha arvel. Kui confirmimisega läheb aega, siis hiljemalt neljapäeval on raha olemas.
      Ma ei mõelnud pokkerituba vaid hoopis välismaal asuvast pangast Swedi ülekande tegemist.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #213
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        keegi olle ei taha teha? tiksun trehvis ka ootan syya:/

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #214
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          võtad seda tiksumist ikka päris tõsiselt

          Comment

          • widescreen
            Grinder
            • Dec 2010
            • 579

            #215
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Ma ei mõelnud pokkerituba vaid hoopis välismaal asuvast pangast Swedi ülekande tegemist.
            päev! endal pole küll kauem läinud

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #216
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              No on ikka jobusid! Paar kuud tagasi jättis üks neist nii pooleaastased ilmselgete kodukassi tunnustega õde-venda alevi peale. Nüüd uitab teine noor (max 2a,) kass ringi ja küsib erinevate esimese korruse rõdu uste taga tuppa. Hulkuva kassina üles kasvada on ka muidugi karm aga veel hullem on kodukassi staatusest hulkuvaks maanduda. Ega varjupaigad ei vaevu ka ennast maakohtade nimel eriti liigutama.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #217
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Saada reporterisse lugu, seal on alati see nutunurk.
                Tra inimesed söövad prügikastist, fakk ma lähen nii tilti alati selle jama peale.

                Ei mäleta küll, et reporterist oleks massiliselt mingeid kodutute ja eluheidikute lugusid näinud, küll aga igast koeri ja kassi jne lugusid tuleb igast august.
                Last edited by qbj0hn; 05.12.11, 16:01. Põhjus: pole mingi loomade hater, lihtsalt wat

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #218
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  imo ka need looma teemad üle pingutatud, võiks rohkem inimeste olme probleemidega tegeleda ja siis armsaid koduloomi päästa.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #219
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Kirjutan kahe eelkõneleja seisukohtadele alla. Väiklane tendents. Müüb ju hästi - eriti tibide seas. Vaene ja näljane inimene ju pole nii nunnu vaadata, kui armas kassipoeg.
                    Last edited by pastilaa; 05.12.11, 16:13.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #220
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Saada reporterisse lugu, seal on alati see nutunurk.
                      Tra inimesed söövad prügikastist, fakk ma lähen nii tilti alati selle jama peale.

                      Ei mäleta küll, et reporterist oleks massiliselt mingeid kodutute ja eluheidikute lugusid näinud, küll aga igast koeri ja kassi jne lugusid tuleb igast august.
                      Reporter ei ole MTÜ kelle huvides on kõige asjalikuma loo näitamine.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #221
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Teeks nyyd asja endale selgeks-enamus neist prykkaritest on ISE süüdi, erinevalt nendest kassidest, kelle värdjad endale võtavad ning siis ära tüdinedes tänavale saadavad. Ma ei saa ja ei taha hälvikute mõtteviisist aru saada.

                        Comment

                        • JohannesJ
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 684

                          #222
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          asi ei ole ainult prükkarites isegi väärkohtlemisega lastest ei räägita vaid vaikitakse maha, mu vana klassivend poos ennast sellep üless et kedagi ei huvitanud.
                          obv on nendest loomadest kahju ja nendel inimestel midagi viga kes loomi piinavad aga hallo katsuks kõigepelt tähtsamaid probleeme vaadata.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #223
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                            asi ei ole ainult prükkarites isegi väärkohtlemisega lastest ei räägita vaid vaikitakse maha, mu vana klassivend poos ennast sellep üless et kedagi ei huvitanud.
                            obv on nendest loomadest kahju ja nendel inimestel midagi viga kes loomi piinavad aga hallo katsuks kõigepelt tähtsamaid probleeme vaadata.
                            Veits wierd move su klassivenna poolt siis.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #224
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas reggie Vaata postitust
                              Teeks nyyd asja endale selgeks-enamus neist prykkaritest on ISE süüdi, erinevalt nendest kassidest, kelle värdjad endale võtavad ning siis ära tüdinedes tänavale saadavad. Ma ei saa ja ei taha hälvikute mõtteviisist aru saada.
                              Prükkarid moodustavad väikse (paraku tänavapildis hästi väljapaistva) osa tõeliselt hädas inimestest. Väga ühekülgne ja vale pilt sul sellest valdkonnast - nagu kahjuks paljudel nagu näha. Sotsiaaltöötajaid tutvusringkonnas mitmeid - selliseid lugusi mis kiisupoegade lugude kõrval hinge lähevad kuuleb väga tihti. ISE ei vali need inimesed enamasti kahjuks midagi (tihti lapsed vaesest perest, tööõnnetuse tagajärjel invaliidistunud jne).

                              Sul mingi statistika selle kohta, et enamus hädas inimesi on prükkarid? Ootan huviga.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #225
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Ei mul pole mingit statistikat aga suht nõder on neid kahte kategooriat üldse võrrelda. Mind jätab inimene külmaks, sest hoolimata sellest nutulaulust, et endal pole valikut-alati on valik. Nendel loomadel pole üldse mingit valikut.

                                Comment

                                Working...