Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1186
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Pakun max. nii 70% kanti, kui just Skoda fänniga tegu pole. Kw alla tõmmates suureneb mudelivalik oluliselt
    ma ei saa sittagi aru su postitustest.. aga nohh palun võrdluseks:

    http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #1187
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Minu arust on need spordiklubi oda (SK-ODA) autod olnud kogu aeg roti mehe volkswagenid

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #1188
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Ostsin oma C klassi ära, väga mugav auto.

        Comment

        • Fuzzy
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 452

          #1189
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          Ostsin oma C klassi ära, väga mugav auto.
          Miks siis mitte juba E? Ülalpidamiskulud?

          Comment

          • Matu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 284

            #1190
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            pole ta sittagi ostnud :D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1191
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
              Minu arust on need spordiklubi oda (SK-ODA) autod olnud kogu aeg roti mehe volkswagenid
              jajah, arvamustega on nagu sitaaukudegagi, igalühel on vähemalt üks.

              jah wolkari materjalid jms asjad on kvaliteetsemad või ilusamad, samas sama mootori ja varustustustaseme juures on hind ~6keuri suurem ja hooldused ja jupid ka kallimad. Ju ma olengi siis rott, ma lihtsalt ei näe seda kvalitatiivset hüpet wolkari puhul mille juures 6keuri juurde maksta škoda asemel...

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1192
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                volvo on ka tegelt hea, aga hooldusarved on natsa suured

                e: rage take it easy, enamusel siin nagunii autot pole ja näevad märgasid unenägusid. isegi kui auto saavad, siis peale esimest arvet müüvad :)
                Last edited by leits; 14.04.15, 09:35.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1193
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  mhmhh.. aga kui saan oma saani müüdud, siis ikka väga tõsiselt mõtlen jaguari ostmisele.. mille puhul on hinna ja kulude ja kvaliteedi hüpe üsna suured :)

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #1194
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    omal Mazda6 ja riisiraketid on ikka ägedad, pohhui et hooldusarved kõige odavamad ei ole ja rehvimüra räigelt sisse kostab, taga keskel saab istuda ainult kääbus ning kütsi rüüpab ka isuga. Sees olla on ikka oluliselt kodusem kui Superbis või Octavias, okei rs mudelid on seest veidi lõbusamad, aga vanilla mudelid on küll nagu istuks külmas saunas tabureti peal.

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #1195
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                      Miks siis mitte juba E? Ülalpidamiskulud?
                      ei meeldi E klassi välimus

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #1196
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        ehk siis, 90 aasta C klass läks käiku

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1197
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Keegi saab 9-3 bensukate kohta oskab midagi kosta ? Valentinal vist oli säänne isend.
                          Last edited by pastilaa; 15.04.15, 05:25. Põhjus: las olla nii

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1198
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            mul 9-3 diisel (loodan, et aviator ei loe)

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1199
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Okei, Valentina. Räägi lähemalt Saabi ekspluatatsioonikuludest.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1200
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                2a olnud, 60k sõitnud, enamik linnas. kui diislit ja rehve mitte arvestada, siis ausaltöeldes hooldused, pisiremondid kokku vb 5-600. väga rahul seni. eelmine oli mazda ja sellega olid kordades suuremad väljaminekud.

                                Comment

                                Working...