Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1171
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Komfortlülitusega suunatuled - mis asi see on? Esimest x kuulen

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1172
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Komfortlülitusega suunatuled - mis asi see on? Esimest x kuulen
      Kindel pole aga peaks olema suunatulede vilgutuse sagedusemuutmisvõimalus äkki ?

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #1173
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Komfortlülitusega suunatule kang on põhimõtteliselt puutetundlik kang. Ehk lülitades jääb kang 0 asendisse ja suund hakkab vilkuma ja peale pööret lõpetab vilkumise erinevalt levinud variandist kus suunatule kang liigub ise.

        Siin foorumis pidi üks volkari **** ka olema. Seda kassid ostaksid.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1174
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Aga kui tihti siis õlivahetatud või koguaeg pealekallatud ainult :D ?
          Nagu hooldusvälp ette näeb, korra aastas, hooldusraamat kaasas ja sealt näha, et kõik tööd ja kõik hooldused on korralikult esinduses tehtud.

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

          Emotsionaalne seotus autoga on mõistetav, kuid turuhind on sageli midagi hoopis muud.
          Sa ju saad ise ka aru, et võrdled kapsast porgandiga, auto ei koosne hinnast/aastast/kilovatist.. mine vaata ja võrdle ikka sama marki autosid või sama klassi autosid.. minu poolest sõida miski 300kkm läbi sõitnud auto A8'ga kui tahad mis on 2007 aastal tehtud ja mille kw on võimsam kui mu škodal... jah, ma loomulikult kohe esimesel päeval kuulutust välja pannes ma ei pane sinna oma alumist talumise piiri.. aga võid isegi arvata, et see piir jääb ikkagi mõistlikesse piiridesse.. mitte mingi 50% kanti...

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Komfortlülitusega suunatuled - mis asi see on? Esimest x kuulen
          Tegelikult tähendab see seda, et sa ei pea suunatule kangi lükkama suuna näitamise asendisse, kust ta siis rooli tagasi keeramisel uuesti "0" asendisse jookseks, vaid sa põmst napilt lükkad/puutud kangi vastavas suunas ja ta vilgutab kokku 3x suunatuld.. mugav lisa näiteks laugetel pööretel või reastumistel, kus sa ei pea rooli vähese pööramise tõttu kangi ise tagasi "0" asendisse lükkama.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1175
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Aa väga nice, siis mul ka comfort suunatuled :D. Aga muidu vahepeal enda A6 arvele muidugi võtnud ja veljed ära vahetatud. Õlivahetus tehtud. 8.2L. Päris kenake kogus.

            Tegin 1:1le vahetuse velgede osas. Teadsin kohe, et kui viitsiks mässata saaksin vahelt, kuna 20'' tolli velgede eest oleks ok raha saanud kui õige inimese otsa oleks komistanud. Aga ei hakanud pead murdma ja pakuti 1:1le siis läks 1:1le :).

            Praegu näeb välja selline:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by VisaHing; 07.04.15, 08:12.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1176
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              lasid väiksel vennal photoshopis tuunida w

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1177
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                lasid väiksel vennal photoshopis tuunida w
                Tavaline lamp instagrami repertuaarist mingi filter. Võin originaali ka panna kui väga häirib.
                Last edited by VisaHing; 06.04.15, 19:10.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1178
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  trollisin nzama

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #1179
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Sai ka see Visa A6 linnapildis ära nähtud. Siin piltide peal paistab olevat päris ilus ja kobe isend kuid reaalselt on ikkagi paras räim.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1180
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      instagramis väga ok, mis olulisem imo

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1181
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Jätan teid kahekesi siia foorumisse trollima, kuna ega siin vist keegi teine nagunii enam ei käi.

                        Edu.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1182
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                          Sai ka see Visa A6 linnapildis ära nähtud. Siin piltide peal paistab olevat päris ilus ja kobe isend kuid reaalselt on ikkagi paras räim.
                          Lol

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1183
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Jätan teid kahekesi siia foorumisse trollima, kuna ega siin vist keegi teine nagunii enam ei käi.

                            Edu.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1184
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              Sa ju saad ise ka aru, et võrdled kapsast porgandiga, auto ei koosne hinnast/aastast/kilovatist.. mine vaata ja võrdle ikka sama marki autosid või sama klassi autosid.. minu poolest sõida miski 300kkm läbi sõitnud auto A8'ga kui tahad mis on 2007 aastal tehtud ja mille kw on võimsam kui mu škodal... jah, ma loomulikult kohe esimesel päeval kuulutust välja pannes ma ei pane sinna oma alumist talumise piiri.. aga võid isegi arvata, et see piir jääb ikkagi mõistlikesse piiridesse.. mitte mingi 50% kanti...
                              Pakun max. nii 70% kanti, kui just Skoda fänniga tegu pole. Kw alla tõmmates suureneb mudelivalik oluliselt

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1185
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Ei saanud aru siis ikkagi

                                Comment

                                Working...