Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #991
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    15000 eest minu arvates ei saa sellist autot. st kindlasti saab, aga need masinad on juba nii juustud, et pidamisega ja korrashoidmisega on rohkelt keppi.
    Vähemalt üks teie perest kimas või kimab Citroëniga ringi?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #992
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Aga imo XC60-d näevad päris head välja: http://www.auto24.ee/used/1703629

      Tho need €15K-st alles algavad :P

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #993
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Vähemalt üks teie perest kimas või kimab Citroëniga ringi?
        enam mitte. kusjuures kohe kui sellest lahti sain ilmnesid mingid imelikud kotermannid. tavaolukorras poleks sellist autot ostnud aga kuna peaaegu tasuta sain (ostuhind oli odavam kui see, millega 1,5 või 2 aastat hiljem maha müüsin), siis why not.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #994
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kas keegi viitsib mulle seletada, mida tehakse Eesti suguses riigis suure mootoriga tavaautoga? Ma tõesti ei mõista. Olen sõitnud väga hea kiirendusega autoga (KTM X-Bow) Soomes ja lihtsalt kiirendamine 0-120km gets old really-really fast. Muidugi selle auto puhul katuse puudumine ja pilkude püüdmine lisaväärtus ja sellist masinat mõistan, aga ma ei kujuta ette ka mis lõbu pakub Eesti suguses riigis mingi 250kw tavalise sõiduauto kerega Audi. Sõidate pidevalt 200-ga või käite nädalavahetusel Ülemiste juures kiirendusvõistlusel vms?

          Maasturitest saan aru, vägevad suured mölakate autod ja mõnna nendes joominguid teha või üldse suvel kuskile Saaremaale minna heas suures autos kus laiutada saab jms, aga mille kuradi pärast peaks Eestis keegi M5 eelistama nt 3.0 diislile igapäevakasutuses? Ma tõesti ei mõista, palun selgitage.

          Olen nõus sinuga aga üldjuhul ostetakse siuksesd edevad pillid ala M5 ja S6 jne ikka pühapäevaautodeks ( mitte-sõna otses mõttes pühapäevaauto ), millega funnida. Muidugi see eeldab põhjatut rahakotti ka, et osta endale 10k-15k eur pühapäevaauto, millega enda meelt lahutada ja naisi lantida.

          Seda ka jah, et milleks suure mootoriga auto kui Eestis on nagunii max 90km/h igalpool. Korra vajutad ja enam ei taha vajutada ka, kuna siis load juba ammu läinud :D.
          Punktist A punkti B saab iga autoga.

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #995
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            punktist A punkti B saab jala või ühistranspordiga imo

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #996
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              punktist A punkti B saab jala või ühistranspordiga imo
              ja autoga ei saagi?

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #997
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                codecci roolis, ei saa jah

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #998
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  viga on rooli ja auto vahelises tihendis
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #999
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Punktist A punkti B saab iga autoga.

                    naisi saab iga autoga.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1000
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Ütleme nii, et sa vonkartofel oled oma sooviga vales foorumis.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #1001
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        sa pakkusid tõsimeeli 2000.aasta mudeli? what the fuck?
                        Aastaarvu ei küsitud minu teada.
                        I

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1002
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          aga mille kuradi pärast peaks Eestis keegi M5 eelistama nt 3.0 diislile igapäevakasutuses? Ma tõesti ei mõista, palun selgitage.
                          sest
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1003
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            X5 on täitsa ok auto.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1004
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Siin osade suhtumine on täpselt sama mis 90% inimestel pokkeri kohta et lohh gamblerid ja mängivad oma perekonna säästud maha, et milleks sa seda teed? Hobiauto on muidu väga tavaline nähtus isegi meie väikses riigis

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1005
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Hobiautost ma saan aru, siis muidugi M5 >>> 530d, sest tähtis pole praktiline kasutus vaid haruldus, ajalugu jne.

                                Aga minu teada Enri O. ei avaldanud soovi osta hobiauto, vaid auto mis oleks silmale ilus vaadata ja millega fun oleks. Kuidas M5 nendest kategooriates parem oleks kui nt 530d Eesti oludes, seda mina ei mõista. Kui sa mõistad siis palun selgita mulle ka :)

                                Comment

                                Working...