Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Tervist. Esimene postitus tuleb pokkerifoorumisse4 siit.
Auto alalt, ise olen küll mersu fanatt, aga ei soovita osta, kui raha on, siis muidugi. Põhitöö on mul tüürimees kaubalaevadel, saan ilusti lubada omale ka. Aga margi poolest, on küll üks uhkemaid, aga laguneb ka kõige uhkemalt.
Aga, parim sõber mul hakkas autot ostma. On ka põhjalik vend, kes teeb alati pool aastat uurimistööd, enne kui mõtlema hakkab. Peale poolt aastat soetas omale Honda Accordi, universaal, uuem, kahjuks aastat ei mäleta, aga uuem. Hind oli küll natuke üle 5k, aga on rahul oma ostuga. On omanud seda liikurit 2 aastat, ja pisiigu ikka, tulede pirnid, talvekummid ja nii, aga sõidab laitmatult. Kui vaja, võin täpsemad andmed uurida, aga sõber on 24, ja autoga 5 pluss rahul :)
Tervist. Esimene postitus tuleb pokkerifoorumisse4 siit.
Auto alalt, ise olen küll mersu fanatt, aga ei soovita osta, kui raha on, siis muidugi. Põhitöö on mul tüürimees kaubalaevadel, saan ilusti lubada omale ka. Aga margi poolest, on küll üks uhkemaid, aga laguneb ka kõige uhkemalt.
Aga, parim sõber mul hakkas autot ostma. On ka põhjalik vend, kes teeb alati pool aastat uurimistööd, enne kui mõtlema hakkab. Peale poolt aastat soetas omale Honda Accordi, universaal, uuem, kahjuks aastat ei mäleta, aga uuem. Hind oli küll natuke üle 5k, aga on rahul oma ostuga. On omanud seda liikurit 2 aastat, ja pisiigu ikka, tulede pirnid, talvekummid ja nii, aga sõidab laitmatult. Kui vaja, võin täpsemad andmed uurida, aga sõber on 24, ja autoga 5 pluss rahul :)
Comment