Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #976
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Palju rattalaagri vahetus Tartus maksta võiks umbkaudu? 50, 100, 200? Tööraha pean silmas ja mitte esindust.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #977
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
      Palju rattalaagri vahetus Tartus maksta võiks umbkaudu? 50, 100, 200? Tööraha pean silmas ja mitte esindust.
      Oleneb mis auto ja kas esimene või tagumine.(esisillavedu/tagsaillavedu) Soovitan vahetada korraga, sest kui üks juba häält teeb tuleb teine varsti järgi.
      Tagumine 1 pool peaks töökojas pooletunni töö olema pakun või veidi rohkem. karta on, et ümardavad siiski selle töö kuskil 30€ peale (tagumised) Esimeste kohta ei oska öelda. arvatavasti natuke kallim kuna vahetamine keerukam.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #978
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Codecci sa kunagi küsisid, et miks üldse õli vahetatakse autodel, et sul keegi ema sõitnud juba 40k vms ilma õlivahetuseta.

        Vastus sulle miks tuleks vahetada:

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #979
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Nii, autosoovitusi palun. Midagi mis toob naeratuse näole, ise siin Cayennei vaatand ja rohkem nagu polegi väga ideid tekkind. Hinnaklassi 5k-15k

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #980
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Cayenne liiga overkill pole su jaoks? Ainult suured bensumootorid ja ülalpidamiskulud on suht kirved sellisel autol. Raske nii tegelt midagi soovitada. Pead rohkem infot andma.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #981
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Sõidan nii vähe et bensukulu on täiesti suva, suht nr1 kriteerium on kui suure naeratuse näole toob ehk siis kui fun on.

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #982
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                ootan privadori kommentaari

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #983
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  15000 eest minu arvates ei saa sellist autot. st kindlasti saab, aga need masinad on juba nii juustud, et pidamisega ja korrashoidmisega on rohkelt keppi.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #984
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                    15000 eest minu arvates ei saa sellist autot. st kindlasti saab, aga need masinad on juba nii juustud, et pidamisega ja korrashoidmisega on rohkelt keppi.
                    No see on tegelt nii vale jutt.

                    kõik oleneb siiski sellest kudias autot hoitud on. Keegi ei sunni ostma põrsast kotis ju. Tänapäeval võimalik kõik täiskontroll teha.


                    Ma ei tea palju sul neid kw vaja on, et naratuse näole kisuks. tundub, et ruumikus on ka oluline?
                    Minul näiteks selline 250kw S6 http://www.auto24.ee/used/1643149 Võttis näo väga naerule kui veel käigukastil S funktsiooni rakendada

                    Audis on ruumi ka muidugi piisavalt. Cayenne pigem hinnad algavad seal 15K juures?
                    .

                    Comment

                    • Oneofthekind
                      Räme Fish
                      • Dec 2009
                      • 6

                      #985
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Kui igapäevaseks sõiduks siis mõni sakslane: Audi S2/S4/S6/S8, BMW M3 või Pontiac GTO.
                      Hooajaliselt igasugu tagaveolised japsid või ameeriklased: Toyota Supra, Nissan 300ZX/200SX, Pontiac Firebird, Chevrolet Corvette/Camaro

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #986
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Olles uue auto omanik-teate vanat autot enam ei taha. Ei taha ka mingeid 5-6 aastat vanu Cayenne ja X5-si, mis on tõenäolsielt läbiruunatud-
                        Seega pigem 20-25k eurii eest uus masin, kui 15k eest 5+aastat vana luksmasin

                        Samas noh ma ei eta mis idee on. Kui näitsikuid kõrvale istuma panna siis vb jumet, aga nad ka krt väga targaks läinud ja küsivad su 5a Cayanne kohta, et miks nii vana autoga sõidad!
                        Last edited by privador; 07.04.14, 13:56.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #987
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          No see on tegelt nii vale jutt.

                          kõik oleneb siiski sellest kudias autot hoitud on. Keegi ei sunni ostma põrsast kotis ju. Tänapäeval võimalik kõik täiskontroll teha.


                          Ma ei tea palju sul neid kw vaja on, et naratuse näole kisuks. tundub, et ruumikus on ka oluline?
                          Minul näiteks selline 250kw S6 http://www.auto24.ee/used/1643149 Võttis näo väga naerule kui veel käigukastil S funktsiooni rakendada

                          Audis on ruumi ka muidugi piisavalt. Cayenne pigem hinnad algavad seal 15K juures?
                          .
                          sa pakkusid tõsimeeli 2000.aasta mudeli? what the fuck?

                          Comment

                          • hakkameimema
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 349

                            #988
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Dodge challenger või mõni vanem (need seitsemkümnendate kerega) mustang peaks naeratuse näole tooma küll pühapäevasõiduks.

                            Raha läheks muidugi rohkem tarvis siis, vähemalt esimese puhul.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #989
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Olles uue auto omanik-teate vanat autot enam ei taha. Ei taha ka mingeid 5-6 aastat vanu Cayenne ja X5-si, mis on tõenäolsielt läbiruunatud-
                              Seega pigem 20-25k eurii eest uus masin, kui 15k eest 5+aastat vana luksmasin

                              Samas noh ma ei eta mis idee on. Kui näitsikuid kõrvale istuma panna siis vb jumet, aga nad ka krt väga targaks läinud ja küsivad su 5a Cayanne kohta, et miks nii vana autoga sõidad!

                              mis marki su uus auto on?

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #990
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Kas keegi viitsib mulle seletada, mida tehakse Eesti suguses riigis suure mootoriga tavaautoga? Ma tõesti ei mõista. Olen sõitnud väga hea kiirendusega autoga (KTM X-Bow) Soomes ja lihtsalt kiirendamine 0-120km gets old really-really fast. Muidugi selle auto puhul katuse puudumine ja pilkude püüdmine lisaväärtus ja sellist masinat mõistan, aga ma ei kujuta ette ka mis lõbu pakub Eesti suguses riigis mingi 250kw tavalise sõiduauto kerega Audi. Sõidate pidevalt 200-ga või käite nädalavahetusel Ülemiste juures kiirendusvõistlusel vms?

                                Maasturitest saan aru, vägevad suured mölakate autod ja mõnna nendes joominguid teha või üldse suvel kuskile Saaremaale minna heas suures autos kus laiutada saab jms, aga mille kuradi pärast peaks Eestis keegi M5 eelistama nt 3.0 diislile igapäevakasutuses? Ma tõesti ei mõista, palun selgitage.

                                Comment

                                Working...