Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • superkuul
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 113

    #706
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
    Mis antud olendist arvate?

    http://www.auto24.ee/used/1374440

    Sõber ostis kunagi A4 sealt( 1.5 a tagasi)2000a 1.9 tdi. Vead ,mis olid need öeldi ära aga ainult läbisõit oli keritud. Tal oli 197 000 aga reaalselt esinduses oli 490 000. ~15 000 km hiljem läks turbo ja genekas. Peale nende pole hädasid olnud.

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #707
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
      Mis antud olendist arvate?

      http://www.auto24.ee/used/1374440
      Ty nõuandjatele. Ostsin täna masina ära, mitte just see masin aga sama mark ja mudel, ainult uuem ja rohkemate lisadega.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #708
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Audi A6 Avant Quattro S-line 132 kw, automaat, 2002 aasta.

        Sellel aastakäigul ka mingisugused tüüpvead?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #709
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          diisel? kui jah, siis see auto ongi yks viga

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #710
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Tüüpvigu mõned ikka on. Üldiselt arvesta 2-3k€ aastaseks remondi/hooldusfondi, kui KORRAS tahad autot hoida.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #711
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              diisel? kui jah, siis see auto ongi yks viga
              Diisel jep :D

              Mis seal siis läheb pidevalt?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #712
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                2.5TDI kõik kiruvad.

                Aga C5 kerega A6-l esisild nõrk koht, rohkem midagi väga välja tuua ei oska...

                Minu 2.4l esiveoline bens võtab sitaks palju kütet ka, mingi 10l/100km keskmiselt ikka.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #713
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  see diisel 2.5tdi on nagu hitleri kättemaks sõja kaotamise eest .. päris reaalselt .. olen ise tundnud

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #714
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    See auto on sellises vanuses, et tal kogu aeg taha midagi tegemist. Varuosad ja remont on kallid, tegu ikkagi luksusmargiga. Sitane mootoririhma vahetus, genekaremont, pidurikettad näiteks ja ongi 1,5k läinud :) Aga nagu ma olen ka varem rääkinud, siis hooldamisel ja hooldamisel on suur vahe. Mõne arvates on auto korras siis, kui liigub. Minu arvates on auto korras siis, kui kõik toimib nii nagu siis, kui ta tehasest välja veeres.
                    Last edited by Kotkas1000; 01.06.13, 14:51.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #715
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Mul endal hetkel A6 avant vanema kerega, manuaal, 2.5 TDI ja ei ole pidanud mitte midagi remontima peale pisiasjade, nt piduriklotsid, puksid jms standard pask, mis kulub.

                      Sessuhtes tundub suht hea masin olevat, aga tahaks kerget upgrade.
                      Sellise negatiivse vastukaja peale ei julgegi enam vaadata neid :D Kas tõesti asi nii hull..

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #716
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Mine vii Revalisse ja lase teha kalkull, mis sul seal tegelikult vahetamist vajaks. Siis saad pildi ette :)

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #717
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          http://www.auto24.ee/used/671665

                          Mis sellest arvate? Täpselt selline, mis mulle meeldiks, hind tundub muidugi kahtlane. Kahjuks pole nv aega vaatama minna, aga katsun uue nädala alguses asja uurida.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #718
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Ülevaatus kuni 04.2015, Eestis arvel
                            Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti

                            hooldatud Viking Motorsis

                            Udivek sinna Vikingisse küsima auto kohta. Kui Eesti auto siis miks mitte? Linnas 11L/100, maanteel 7L/100.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #719
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Kütusekulu tean, ja mõtlesin ise ka Viking motorsist uurida, lihtsalt hind on kuidagi liiga odav :) eks paistab.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #720
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Ilus auto. Kuskilt kõrva taha aint jäänud, et Saabide varuosad pidid kallid olema (võin ka eksida).

                                Comment

                                Working...