Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Võtsin huvipärast kokku.Mul 20a jooksul 11 bensukat olnud.Kõik autod suht vanad.Ainult ühel olen teinud väikse mootori remondi(polnud väga kallis)Enamus neist on täiesti korras mootoriga metalli kokkuostu läinud.Küll tean mitut tuttavat,kes diiselmootoritega hädas.Edit:Lisan,et ei vaheta üle aasta autot.Kuna mul kogu aeg kaks masinat,siis keskmiselt on eluiga 4 aastat.
Algselt postitas backdoorsex
Vaata postitust
Comment