Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #616
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas albinar Vaata postitust
    Mis siis mõtekas luksussedaan on?
    Volga imo.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #617
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Põhiteemaks on siiski edasi vahetamine. Imo on A8 mõttetuim luksussedaan kohe BMW 7 seeria järjel.
      Kui edasi vahetamine, siis imo küll pigem A8. Kindlasti on inimesi, kes mõtlevad, et tahaks midagi luksuslikumat, kuid samas ka "ökonoomset". Samas S6-le peaks üpriski kitsas huvigrupp olema.

      e: ma muidugi ei tea, mis aasta mudelist jutt käib.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #618
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Selles osas nõus. Kuigi kevad tulemas ja KORRALIK ja hooldatud s6 peaks ka ennast hästi müüma. Neid lihtsalt ei ole ju võtta kuskilt. A8 on seal kümnete kaupa pakkuda.

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #619
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          A8 169kW või S6 250kW? Aastaarv mõlemal sama ja mina olen küll S6-e pooldaja.
          4,2 A8 on reeglina ikka 220 kw mitte 169 kw.

          Kuidas võrrelda A8 ja S6, millel on aasta arv sama?
          A8 (vist täpsem kere mudel D2) toodeti aastatel 1994 kuni 2003
          S6 (C4 Kere ) toodeti aastatel 1994 kuni 1997
          S6 (C5 Kere) toodeti 1998 kuni 2004

          Sõita on tunduvalt mugavam A8 ga kui S6 ga. Kuna meie linna teedel on S6 nagu raketi mootoriga vanker. Vedrustus on liiga jäik. Ja kui kW taga ajada siis mootoriplokk on A8 ja S6 sama ning ajule teine soft ja on see A8 ka 250kw

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #620
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            3.7 V8 mootoril on 169kw.

            E: Ja s6 ei saa olla c4 kere. 250kw on C5 kerel.
            Last edited by albinar; 06.03.13, 18:11.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #621
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Mhm, see 3,7 V8 läkski lõpuks S6-e asemel loosi.

              Comment

              • kallekusta
                Grinder
                • May 2012
                • 603

                #622
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Njah see 3,7 on Audil eriti tobe variant võrreldes 4,2 ga. Kütusekulu on sama aga mineku vahe on märgatav. Samamoodi oli Audil mingi lollus toppia 2,6 V6 110 kw mootorit ja 2,8 v6 128 kw mootorit sama aegselt samale kerele. Mootorid pm samasugused ja 2,6 le andis tehas ka andmetes suurema kütusekulu.

                Eks seal ainuke asi on mingites maades olevates auto maksudes. Samamoodi tootis Audi c5 kerele A6 4,2 mootoriga 220 kw ning samal ajal tootis ka s6 sama kerega ja 250 kw. A6 oli selle poolest isegi parem, et sellel oli õhkvedrustus, mida s6 el polnud. Aga S6 läks tollel ajal Saksamaal sportauto nime alla ja sellest tulenevalt ka kõrgem maksustamine.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #623
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  miks nii palju maksid? ammu ostsid? see 1.9tdi teeb sul ka traktori häält? platsi peal ühe käima lasime panna siis oli ikka sick võrreldes bensukatega

                  qb-le oleks mingit teist bensukat hea meelega eelistanud, aga kõik pmst korras ja siukse hinna eest normal ost i guess
                  Traktori häält teeb ainult suurte külmadega käivitamisel hommikuti. Muidu natukenegi soojemate ilmade puhul suhteliselt vaikne ja sõites ei tee üldse vahet, kas bensukas või disla.

                  Ma ei ütleks, et ma oleks just ülemaksnud. Jah saab ka sama auto ligi 1 000 EUR odavamalt aga mitte sellist nagu mina soovisin. Vaadates auto24 üldist pilti, siis ega seal eriti midagi võtta ei ole. Välistatud olid plank-passatid ka muidugi, vaid võimalikult paljude lisadega. See tundus ainuke, mis selle raha eest oli mõistlik võtta. Nii tehniline kui ka visuaalne pool on ikka väga heas korras. Sai kinnitust ka rihmavahetuse käigus, kus selgus et auto pole kunagi ilmselt ka pauku saanud. Kõik detailid olid ilusti olemas ja istusid kenasti.

                  Autol ja autol on vahe :)

                  Siin küsitakse planku passati eest 1999 aasta - 3500 EUR http://www.auto24.ee/used/1175606

                  Üldine seis selline
                  http://www.auto24.ee/kasutatud/nimek...ag=1&otsi=otsi

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #624
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    1.9 66kw, 81kw külmaga ikka natuke käriseb niikaua, kuni mootor soojaks läheb. Seda ka sellepärast ,et need traktori pihustidega :)

                    Ise oman sellist pilli ja huvipärast panin ka müüki: http://auto.motors24.ee/vehicles/383...Golf-2002.aspx

                    Pill ise on tavaline 66kw aga chipitud ja nüüd on 85kw kandis. Mineku vahe tavalise 66kw on ikka üüratu.
                    üli ökonoomne maanteel 4,3/100 viimase Tallinna otsa mõõtmise käigus. Linnas 6 ja natuke isegi peale nüüd siin talvel, kui mootor külm jne.

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #625
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      http://www.auto24.ee/used/828975 - sisu pidi kullast olema

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #626
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....035&rhash=e75e 20k läbisõitu ainult, pidavat kontrollitud ka olema. Kui tõesti, siis väga nuts ost sellise hinnaga.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #627
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas eddi Vaata postitust
                          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....035&rhash=e75e 20k läbisõitu ainult, pidavat kontrollitud ka olema. Kui tõesti, siis väga nuts ost sellise hinnaga.
                          Huvitav isend jah. Veel huvitavam on see, et võtab ligi 3l/100km peale vähem kui tehase andmetel.
                          Aga no seda kütusekulu valetavad nagunii enamus automüüjaid.
                          Ei tasuks unustada, et auto siiski 6 aastat vana ka, see et ta 20k sõitnud on pigem mõnes mõttes miinus kui +. Aga parem ikka kui 200k+ sõitnud isend.

                          Comment

                          • IsandJoberst
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 326

                            #628
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Huvitav isend jah. Veel huvitavam on see, et võtab ligi 3l/100km peale vähem kui tehase andmetel.
                            Aga no seda kütusekulu valetavad nagunii enamus automüüjaid.
                            Ei tasuks unustada, et auto siiski 6 aastat vana ka, see et ta 20k sõitnud on pigem mõnes mõttes miinus kui +. Aga parem ikka kui 200k+ sõitnud isend.
                            Mul tööautoks ka sarnane 2007a Civic, samuti 103kw, aga manuaal. Keskmine kütusekulu 2000km+ peale 6,2l/100 kui õigesti mäletan(mitte just kõige kokkuhoidlikumalt sõites). Automaat vast võtab vähe rohkem, aga sinu pakutud +3l/100 on palju pakutud imo.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #629
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              ise soetasin täpselt sama auto eelmise aasta suvel (mitte s-type obv, aga sama mootor, väljalaskeaasta ja kw. bensukas ja manuaal) ja 12,5k on küll ülemakstud imo. ma muidugi ei tea, mis kõiksugu lisad selle s-typega kaasa tulevad, aga ise maksin 8,4k ja läbisõit oli 57k. huvitav, mis lisad 4k maksavad? endal on kõik samad lisad, mis seal kuulutuses välja toodud va see poolnahksisu. kütusekulu küll nats suurem kui eelkõnelejatel. talvel läheb linnas 10-11l/100 ja suvel 8-8,5/100. maanteel vastavalt 7l ja 6l. samas ei jää foori all kellelegi jalgu ka.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #630
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!



                                See Type S tundub vist sama olevat, mis Audil S line vms.

                                Comment

                                Working...