Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #601
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kui nüüd sõbraga tema viimast autot ostmas käisime, siis jäid mulle silma kaks Passat Variant Syncrot, mõlema hind 2k kandis ja 99/00 väljalase. Imo oleks sõidurõõm väärt lisaväljaminekut kütuse kaudu. Tema aga vaatas BMW 740-t ja lõpuks ostis Volvo S80 T6-e.
    No oleneb rahakotist, kui pappi on, siis sõida või Hummeriga. See T6 on ju 200kw-iga ja ligi 300hj. Igapäevasõitudeks siiski liiga kulukas pill.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #602
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Tegelikult ta endiselt vahetab. Peale diili, kus ta sai Tahoe eest Laguna, Discovery ja raha, vahetas ta Laguna Astro vastu ning hiljem müüs Astro ning lõpuks ka Discovery maha. Nüüd ostis siis 96´ Discovery müügist saadud raha eest 99´ S80 T6-e ning majandab edasi. Imo päris huvitav hobi, kuni üks hetk alla EV jooksma ei hakka.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #603
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        Codecci lingitud Touareg on vana ninaga ja esimene mudel. Seega kõvasti laste vigasid juures, mis uuemal mudelil on juba eemaldatud. Aga uue Touaregiga on sõita küll väga hea. Edasi läheb normaalselt. Seest on sigavaikne ja tänavate auke ka eriti ei tunne ning kütust võtab ka nii suure auto kohta vähe. Alla 10 saab alati hakkama. Reaalsuses ca 8 kuni 9
        Jah, vana ja uut Touaregi ei kannata võrrelda. Vana on ilge si** ja uus (2010/11 alates) väga hea auto.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #604
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Üldiselt kui otsid jeepi, siis ma vaataks landcruiseri poole. Ülalpidamine samuti kulukas kuid auto siiski kestab täiesti talutavalt ja maastikuomaduste poolest ei kannata nende linnadziipidega mingit võrdlust.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #605
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Ja palun jutte, et 2,5d touareg võtab alla 10l/100 keskmiselt, mitte tõsiselt võtta. Olen sõitnud ja linnakulu 13-14, mnt 8-9.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #606
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Muidu kena vw Gbjohn aga see automaatkast + 1.8turbo on üsna sitt kooslus vw passati peal.
              Kütet neelab hullu moodi, edasi suurt ei liigu, turbo nõrk koht neil.
              Veits võtab jamh kütet, aga mitte midagi meeletut. Ma edasi liikumisega ei oska öelda, ma reisisin enne ringi enamasti 1.1 206 mahlapressiga, sellega oli eluohtlik isegi möödasõite teha. Võrreldes sellega liigub väga hästi edasi ;D, rohkem võrdlus momente pole.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #607
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                VW syncro küll neliveo nime ei vääri. Audi quattroga, millel on torsen ei ole seal midagi võrrelda. Neliveo süsteem on kardinaalselt erinev. Vanematel Syncrodel ei toimi juba tehasest nelivedu tagurpidi ja peagi seda tegema. Eriti haige, et kui sõidad kuhugi pasa sisse kinni siis ennem saad edasi kui tagasi. VW 4 motion on selle poolest juba natuke parem asi. Üldse kasutavad igasugu Skodad ja Volvod (ka mõned Audi mudelid ntx A3) oma neliveo juures Halteks (läbi libisev) süsteemi, mis rakendub ainult siis kui on vaja. Jäärajal sõites pead rooliga nõksu ette tegema ja auto libisema laskma ja siis tunned kohe persega kuna nelivedu järgi tuleb.
                Ma just vastupidi kuulnud (ainult naistelt saunas, ise uurinud ei ole), et syncro pidi olema quattropõhine ja 4motion mingi bs. Endal oli ka 98a syncro passat ja imo toimis küll 4-vedu igas olukorras. Kuskil virtsamülkas matkamas ei käinud tho. Seda on ju asfalti peal kohalt talda panneski tunda, esiveoga võtaks kohe pastlad ringi.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #608
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  A8 169kW või S6 250kW? Aastaarv mõlemal sama ja mina olen küll S6-e pooldaja.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #609
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Kuna kütusekulul ja ülalpidamiskuludel väga vahet ei ole, siis S6 igal juhul.

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #610
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      IMO A8. Iga päevasteks sõite vähe mugavam teha kui S-ga.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #611
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Põhiteemaks on siiski edasi vahetamine. Imo on A8 mõttetuim luksussedaan kohe BMW 7 seeria järjel.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #612
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Vana Touaregi ostmine on iseenesest retarded tegevus. Sõitnud oled mõnega?
                          nop... ok unustame selle touaregi/dziibi jutu ära, mingi retarded hetke emotsioon oli :D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #613
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Muidu kena vw Gbjohn aga see automaatkast + 1.8turbo on üsna sitt kooslus vw passati peal.
                            Kütet neelab hullu moodi, edasi suurt ei liigu, turbo nõrk koht neil.

                            Aga põhiline siiski et ise rahul oled :)
                            ---
                            Ise ostsin 99 aasta 1.9tdi 2.8K EUR eest. Samamoodi väga rahul :). Viga pole olnud midagi siiamaani aga et auto peaks, siis investeerisin 300 EUR. ( rihm,veepump,rullikud,termostaat,jahutusvedelik,ee lsüüteküünlad,vahetus ja nipet näpet )





                            miks nii palju maksid? ammu ostsid? see 1.9tdi teeb sul ka traktori häält? platsi peal ühe käima lasime panna siis oli ikka sick võrreldes bensukatega

                            qb-le oleks mingit teist bensukat hea meelega eelistanud, aga kõik pmst korras ja siukse hinna eest normal ost i guess

                            Comment

                            • albinar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2010
                              • 346

                              #614
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Põhiteemaks on siiski edasi vahetamine. Imo on A8 mõttetuim luksussedaan kohe BMW 7 seeria järjel.
                              Mis siis mõtekas luksussedaan on?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #615
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                                Mis siis mõtekas luksussedaan on?
                                ford escort

                                Comment

                                Working...