Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #511
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    4k eest saad Golf IV.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #512
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Jõudsin ise just järeldusele, et sellist autot mis mind rahuldaks minu hinnaklassis ei olegi.
      Kuni 4000 EUR ma ei leia absoluutselt mitte midagi. Tuleb vist tõesti sierra osta.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #513
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Sierra hakkab väikest viisi harulduseks muutuma, pead tõenäoliselt Mondeoga leppima.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #514
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Siin osadel oli vist kogemusi esimese põlvkonna mazda kuutega. Tean, et rooste teeb lliiga ja müraisolatsioon on kehva aga mida veel erilise tähelepanu alla võiks seada? Mis summas võiks olla hoolduskulud võrreldes näiteks B5 passatiga? Hetkel silma jäänud 1 mudel mis pole küll Eesti ajalooga aga esmamulje positiivne. Eks kui vaba aja leiab lähen vaatan üle ja kui tundub ok saab lasta ostueelse kontrolli teha.

          http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....dddb22d5cfbe5c


          edit: see läbisõit on kahtlane obv ja saab lasta kontrollida.
          Last edited by timz0333; 19.12.12, 08:35.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #515
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Siin osadel oli vist kogemusi esimese põlvkonna mazda kuutega. Tean, et rooste teeb lliiga ja müraisolatsioon on kehva aga mida veel erilise tähelepanu alla võiks seada? Mis summas võiks olla hoolduskulud võrreldes näiteks B5 passatiga? .
            jah. minu soe soovitus on sulle - hoia eemale. muidu oli hea auto, aga see kereteema on liiga hull. mul oli 2003a masin kuni 2012 augustini (viimased 5a minu käes, korralikult hooldatud, eestist ostetud). kuni 2007 ei tsingitud kehases keresi. isegi kui saad mõne ilusas seisus euroopa masina, mis soola pole näinud, siis eesti talvega ilmselt järgmisel kevadel koopaääred naeravad. lasin pidevalt parandada kerevigasi, aga lõpuks oli seis sealmaal, et tuttav keretöödemees ütles, et pole enam, mida parandada - augud sees sisuliselt. koopaääred, küljekarbid, uksed, tagaluuk - kõik oleks pidanud välja vahetama. hinda võid sellistele töödele ise arvata.

            kui passat huvitab, siis sõbral siiani 2003a masin, eestis 6a ja 0 roostet.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #516
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              kõik on suhteline ju. kui talvel ikka kuus korra-kaks auto täiesti puhtaks pesed, siis see Mazda ei roosteta midagi. reaalsus on muidugi see, et enamus autod ei jõua talve jooksul kordagi pesulasse.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #517
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Mine käi natuke linna peal ringi ja tule tagasi ja ütle et 1. gen mazda 6 ei roosteta.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #518
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  kõik on suhteline ju. kui talvel ikka kuus korra-kaks auto täiesti puhtaks pesed, siis see Mazda ei roosteta midagi. reaalsus on muidugi see, et enamus autod ei jõua talve jooksul kordagi pesulasse.
                  Seda jah aga mõttetu pidada autot, millel on peale muude probleemide veel ka kereprobleemid. Mõttetu lisakulu ju.
                  Ühesõnaga on Mazda üks igati pointless auto, mida oamda.

                  Comment

                  • popp00
                    Räme Fish
                    • Jan 2010
                    • 22

                    #519
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Mul oli Mazda5. Garantii korras sai tehtud mitmeid keretöid. Muud asjad ka lagunesid liialt (amordid nt. totaalne pask). Sõbral sama jutt Mazda3ga. Pole vist jah kõige õigem auto omamiseks see Mazda.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #520
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      olen teie mõlemaga nõus ja ise ka Mazdat ei ostaks. point oli lihtsalt see, et kui autot korralikult hooldada (ja Mazda puhul on kerehooldus veel eriti tähtis), siis ei roosteta see sul käte vahel ära.

                      ja mida ma seal linna peal neid vaatan. nagu ütlesin, siis reaalsuses enamik inimesi talvel autot ei pese (jah, pesula hinnad on haigelt kõrged). kui talvest talve see sool sul mitmeid kuid koopas seisab, siis pole ju imestada kui üks hetk roosteaugud sul seal on. aga nagu backdoorsex mainis, siis selle raha eest saab kindlasti midagi etemat.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #521
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        siis reaalsuses enamik inimesi talvel autot ei pese (jah, pesula hinnad on haigelt kõrged). kui talvest talve see sool sul mitmeid kuid koopas seisab, siis pole ju imestada kui üks hetk roosteaugud sul seal on
                        õige, aga täpselt samal ajal "pesemata" teised margid kestavad. selles ongi vahe - ja räige vahe

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #522
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          mul mazda ja kuskilt ei roosteta. aasta 2007

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #523
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            õige, aga täpselt samal ajal "pesemata" teised margid kestavad. selles ongi vahe - ja räige vahe
                            täiesti nõus ja ei vaidle vastu.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #524
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              mul mazda ja kuskilt ei roosteta. aasta 2007
                              sellest aastast vist hakatigi tsinkima keresi :).

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #525
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Mul 2 mazdat kodus, ei roosteta aga samas ma ei ostaks enale ka. Vbl kolme ostaks, aga siiski arvan, et teised margid paremad.

                                Comment

                                Working...