Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #481
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Mingi korralikum A6/S60/E39 äkki. Oleneb mida otsid autost.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #482
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      Mingi korralikum A6/S60/E39 äkki. Oleneb mida otsid autost.
      Võiks enam-vähem välja näha ja ülal pidamis kulud võiks ka kontrolli all püsida (ei laguneks). Puhtalt välimuse pärast meeldib mulle saab 93 ja mõned 95-d, aga olen kuulnud, et neil hooldus kulud on suhteliselt suured.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #483
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Kui miskit special soovi pole siis Volvo S60 on imo siuke kuldne kesktee mugavuse/hinna/kvaliteedi suhtes. Saabide kohta ei oska ise midagi öelda tho.. ilusad on nad tõesti. Uuemaid passateid võiks ka vb soovitada, valik on lai.
        Last edited by virukunn; 08.12.12, 20:41.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #484
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Omega? Hea odav yleval pidada ja suht ok v2limus imo.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #485
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
            Mis auto te umbes 4k eest võtaks? Võiks olla 2000+ aasta masin. Mis saabidest arvatakse?
            kolmesed bemmid fo sho

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #486
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
              Võiks enam-vähem välja näha ja ülal pidamis kulud võiks ka kontrolli all püsida (ei laguneks). Puhtalt välimuse pärast meeldib mulle saab 93 ja mõned 95-d, aga olen kuulnud, et neil hooldus kulud on suhteliselt suured.

              mul 9-3 2008a ja kulud igati ok.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #487
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Opsi ei soovi kahjuks. Buumereid olen vaadanud küll, aga neil kolmestel on ossi maik juures (no offence). Kuna mul kiiret pole siis võimalik, et ma ootan veel ja saab paar 2k kallima auto lubada, kuigi tundub mõttetu mul kallimat osta hetkel.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #488
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  http://www.auto24.ee/used/1181528
                  http://www.auto24.ee/used/1078728
                  http://www.auto24.ee/used/1095076
                  http://www.auto24.ee/used/657859

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #489
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!




                    Muidugi Mazda 6 hinnang on natuke imelik. Mis kasu muudest faktoritest, kui masin kätte ära roostetab? Kui Focuse fänn ei ole, siis ehk läheb Mondeo rohkem peale?

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #490
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      http://www.whatcar.ee/auto-testid/kompaktautod/


                      Muidugi Mazda 6 hinnang on natuke imelik. Mis kasu muudest faktoritest, kui masin kätte ära roostetab? Kui Focuse fänn ei ole, siis ehk läheb Mondeo rohkem peale?
                      Ega mazda 6 uuest peast ei roosteta, seal on selge sõnaga ju öeldud et parim uus auto, mitte parim kasutatud auto.

                      Ma olen ka neid jutte Mazdade roostetamise kohta kuulnud. Ise viimased 3 aastat mazda 6-ga sõitnud, aga ei roosteta.
                      Muidugi võimalik, et korralikult ametlikus hoolduses käimine aitab.
                      Last edited by Strawberry; 09.12.12, 14:23.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #491
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Ma pidasin silmas kasutatud Mazda 6 (02-07) teist kohta peale Mondeod.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #492
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          4k eest vaataks raudselt uuema kerega A4ja

                          Aga muidu soovitan ise proovimas käia, saad kohe aru mis meeldib ja mis mitte ning siis tule küsi parem siit kas tasub seda osta jne. Kui E46 ei meeldi siis mine proovi E39, suur ja mugav masin, selle raha eest saab 3.0d ka kenasti kätte (hea mootor).
                          Ise ilmselt võtaks sama eelarvega ka selle. Kui 2k juurde panna ega siis midagi väga palju uuemat/paremat ei saa. Samad aga uuema generatsiooni masinad hakkavad miski 8-9k pealt. Ainuke mida vb 6k eest leiaks oleks avensis.
                          Last edited by virukunn; 09.12.12, 14:48.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #493
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Soovitan osta Eesti ajalooga auto. Selle audi ja mesa odomeetri näidu võid vabalt kolmega korrutada, mazda omanik on aastas 9000 kilomeetrit sõitnud (no comments) ja buumeri müüja pole julgenud näitu kirjutadagi :D

                            No aga samas pool eestit sõidavad selliste autodega.
                            Last edited by Konso; 09.12.12, 14:56.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #494
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              mis see 9000 siis nii imelikku on? 25 kilti päevas, paras käia tööl ja tagasi koju iga päev, obv laup pühap ei sõida nii palju

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #495
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Ma isiklikult Audi/BMW/Mercedest ei ostaks kui just rahast pohhui pole. Passat/Omega pmst sama soliidsed sõidumugavuselt ja kordades odavam üleval pidada.

                                Comment

                                Working...