Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #451
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    neid numbreid siin vaadates on mul kuradi hea meel, et mul läks lubade tegemine kokku alla 4k eeki. :)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #452
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      tol ajal oli 4k eeki suurem raha ka kui praegu :)
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #453
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        [X] came
        http://www.auto24.ee/used/1053529

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #454
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          mis te ajate. Mul läks lubade tegemine 100 EEK ja mõned kanistrid bensiini. Koolis oli autoõpetus

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #455
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Kas käisid tehnikumis või kutsekoolis omal ajal? Kui ma õigesti mäletan, siis minul läks 1996. aastal mingi 8xx krooni, mis oli rohkem kui veerand keskmisest kuupalgast. Seega võib öelda, et lubade tegemine on omajagu kallimaks läinud, 640€ on rohkem kui 2/3 keskmisest palgast.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #456
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              minul läks 1998-99 sügis/talv u 2,5k eeku, mis oli ka toona üks odavamaid Tartus. See siis koos riigilõivude ja muu staffiga.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #457
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                mul läks see aasta ainult A-kat umbes nii:

                - 350€ koolile teooria jms kraami eest
                - ~30-40€ platsi omanikule platsisõidutundide eest (esimene kord oli 5eur tund, edasi vist 9 euri tund)
                - ~25€ arki teooriaeksam
                - ~2x25€ arki sõidueksam (kukkusin ühe korra läbi)
                - ~25€ juhilubade väljastus
                - 2x25€ motokoolile eksamite tegemiseks ratta ja varustuse laenamise eest + sõiduõpetaja oli ka kaasas jms

                kokku siis ca 540€ ja see on odavalt saadud, sõidutunde jäi koolis üks üle, seega juurde noid ei ostnud..

                EDIT: A-kat jah.. parandasin ära...

                p.s. julgen soovitada: www.motokoolitus.ee
                Last edited by Rage; 07.11.12, 15:08.

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #458
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  mul läks see aasta ainult A-kat umbes nii:

                  - 350€ koolile teooria jms kraami eest
                  - ~30-40€ platsi omanikule platsisõidutundide eest (esimene kord oli 5eur tund, edasi vist 9 euri tund)
                  - ~25€ arki teooriaeksam
                  - ~2x25€ arki sõidueksam (kukkusin ühe korra läbi)
                  - ~25€ juhilubade väljastus
                  - 2x25€ autokoolile eksamite tegemiseks ratta ja varustuse laenamise eest + sõiduõpetaja oli ka kaasas jms

                  kokku siis ca 540€ ja see on odavalt saadud, sõidutunde jäi koolis üks üle, seega juurde noid ei ostnud..
                  FYP

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #459
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    ei hakka autot ostma ega midagi, aga: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=881853

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    solid tagatuled lol

                    Comment

                    • doublemint65
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 695

                      #460
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      vaesemehe x5, käigukang on nilbe.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #461
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        sisu on nagu landcruiseril nats imo :D

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #462
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          rofl esiots länkar tagaots x5

                          Comment

                          • sorm
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1511

                            #463
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            mõtlen, et teeks load ära. elan tln. palju umbes kogu komplekt maksma läheks? tahaks teha ka mootorratta load korraga
                            Mina tegin load: http://motokaru.skymoto.ee/

                            Julgen soovitada (ise valisin tookord puhtalt hinna järgi)! Minuarvates ka mõistlik teooria teah loengutes, kuigi ilgelt tüütu on neis käia, saad sa lõpuks vähemalt asjast aru.

                            Teooriatunnis esitati küsimus: "Mis on ABS?"
                            Üks rinnakas blondiin siis vastas: "Auot brakeing system"

                            Comment

                            • JohannesJ
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 684

                              #464
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Keegi ca 2k€ eest head diislit oskab soovitada ?

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #465
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                                Keegi ca 2k€ eest head diislit oskab soovitada ?
                                Passat 1.9 tdi.

                                Comment

                                Working...