Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #421
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    roomas nt. on iga teine auto alfa romeo või mingi suvaline väike autoplönn, sest kitsaid tänavaid on palju. Kui õigesti mäletan, siis täpselt nii laiad ehitati tänavad, et eesel saaks ringi keerata.
    ja see näitab mida?

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #422
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
      see uuring ei ütle mitte midagi.

      1. toimus ühes riigis - Saksamaal - kus jumal teab miks eelistatakse hundaid, roomas nt. on iga teine auto alfa romeo või mingi suvaline väike autoplönn, sest kitsaid tänavaid on palju. Kui õigesti mäletan, siis täpselt nii laiad ehitati tänavad, et eesel saaks ringi keerata.
      oled kindel, et iga teine auto on alfa? isegi ülekantud tähenduses? mitut alfa väikest plönni sa tead?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #423
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
        see uuring ei ütle mitte midagi.

        1. toimus ühes riigis - Saksamaal - kus jumal teab miks eelistatakse hundaid...
        Obv.

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #424
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas bauss Vaata postitust
          ja see näitab mida?
          näitab seda, et põhjus, miks üks auto mark on mingis konkreetses riigis pop, võib olla pelgalt kohaspetsiifiline.

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          oled kindel, et iga teine auto on alfa? isegi ülekantud tähenduses? mitut alfa väikest plönni sa tead?

          alfa romeo või väike autoplönn, see lause ei ütle ei alfaromeo on väike autoplönn

          minu esimese posti mõte oli, et auto turvalisus on kõige olulisem, seejärel disain, sest ma naine, kolmandaks ülalpidamine. Mitte vastupidi - odav üpidada, aga näeb välja nagu kuubik barankadel.
          Last edited by Cashmer; 30.08.12, 10:50.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #425
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Tundud arukas naine olevat, aga palun hoia end autorubriigis tagasi ja ära rohkem postita

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #426
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Keda see auto turvalisus veel kotib?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #427
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                roomas nt. on iga teine auto alfa romeo või mingi suvaline väike autoplönn, sest kitsaid tänavaid on palju. Kui õigesti mäletan, siis täpselt nii laiad ehitati tänavad, et eesel saaks ringi keerata.
                my bad, lihtsalt ei suutnud seda lauset üheks tervikuks mõtteks sellisel juhul siduda.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #428
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Sõidumugavus
                  kütusekulu
                  välimus
                  firma
                  varuosade hind

                  midagi sellist.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #429
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    nimekirja kõige ette peaks käima vast auto enda hind :)

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #430
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Naised näevad seda asja natuke teistmoodi:
                      Sõidumugavus (kõrvalistujal peab valgustiga peegel olema)
                      kütusekulu (ei huvita, mees maksab)
                      välimus (võimalikult voolujooneline)
                      firma (valge Mersu)
                      varuosade hind (mille jaoks varuosad?)

                      midagi sellist.
                      ...

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #431
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                        näitab seda, et põhjus, miks üks auto mark on mingis konkreetses riigis pop, võib olla pelgalt kohaspetsiifiline.




                        alfa romeo või väike autoplönn, see lause ei ütle ei alfaromeo on väike autoplönn

                        minu esimese posti mõte oli, et auto turvalisus on kõige olulisem, seejärel disain, sest ma naine, kolmandaks ülalpidamine. Mitte vastupidi - odav üpidada, aga näeb välja nagu kuubik barankadel.
                        Kas tõesti on maamunal inimene, kes autot ostma hakates esimese asjana võtab lahti NCAP testi tulemused? :D

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #432
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Ebatõenäoline. Antud teemas seda juttu paugutav tegelane pole kunagi autot ostnud lihtsalt. Kui seda kriteeriumit reaalselt rakendada, siis peaks maastur olema H1 Hummer, sedaan S600 jne. Aga siis läheb hinna peale ilmselt kärss vingu ja lõpuks loevad ikkagi teised asjad.

                          Ma ise vaataks igaks juhuks järgi, et mingi 1-2 tärni saan pole. Nt. Meidla just ükspäev sheeris FB-s üht videot, kus prooviti Jeep Grand Cherokee'ga mingit lihtsat põiklemismanöövrit teha 70 km/h. Insta rehvid puru ja auto peaaegu külili. Kui muidu auto meeldiks, siis on selline test abiks, et diskvalifitseerida mõni mudel. Aga selle alusel endale autot küll ei vali keegi.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #433
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            http://www.osta.ee/380-hj-puhast-roo...-28939387.html

                            ka 1 euriga saab Porchet müüa!

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #434
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              See on küll tegelt vähe veider koht ja loll küsimus, aga kas siin on ka kedagi, kes autodest rohkem jagaks? Täpsemalt kompressormootorist. Teeninduse vastus oli üsna ebameeldiv, aga ei oska kusagilt second opinioni ka küsida.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #435
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Imo peaks "1 kroon" osta.ee omanik olema, viimane suurem müük, mis ka meedias kajastust sai oli Saku "villa".


                                PS.Jeep Grand Cherokee ostaks ma võimaluse korral põdratesti tulemustest hoolimta. Tõenäoliselt on str-8 versioonil ka parem vedrustus.

                                Comment

                                Working...