Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #211
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mismõttes? Keegi ostab omale tutika €50K auto ja sa eeldad, et nad peaks kuskil Lasnamäe garaažide vahel autot tankimas käima?
    Irw kui ma suudan €50K ees auto osta, siis mind ei koti see, et palju ja mis kütet see tarbib.
    Siis ostan 45k€ auto lihtsalt ja ülejäänud jääb kütte vaheks.
    Samas ma praegu suudaks napilt 5k€ autot osta, seega ei viitsi 50k€ maksvatesse autodesse süveneda :D
    Last edited by k2snakalle; 29.03.12, 21:32.

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #212
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      No pihustid ja pumpad lähevad ka niisama. Ei pea selleks solgiga sõitma.

      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #213
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Kui kõik salakütust ostes maksude maksmisest hoiduksid,siis ei saagi loota,et teede kvaliteet paraneks.Ega ma ise ka täiesti aus pole,aga ei pea õigeks nende toetamist,kes tööandja tagant varastavad.Või maksusi maksmata kütust müüvad.
        Last edited by viki; 29.03.12, 22:06.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #214
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Üks asjalik küsimus ka vahele.
          Kas liikmesriigist toodud sõiduki, millel on liikmesriigis kehtiv tehniline ülevaatus, registreerimisel eesti ARK's peab ARK tunnustama juba kehtivat ülevaatust ja selle registrisse kandma?
          Riigiteatajas tuhnides sain aru, et nagu peaks, samas pidada ARK sellest tihti keelduma. Kas on kellelgi hiljutisi kogemusi?

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #215
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Jup, ARK peab tüv üle kandma, aga panevad selle aja, et millal sa kõige varem pead ülevaatusele minema.
            Ntx auto tavaline ülevaatus on juuni lõpuni, see tähendab, et Märtsis võid juba minna ja siis panevadki, et ülevaatus on Aprilli kuuni.
            Last edited by k2snakalle; 29.03.12, 23:20.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #216
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Väga kena, ty

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #217
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Ma lihtsalt olen lugenud kalkulatsiooni artikleid stiilis, et kui sa sõidad aastas alla 30kkm ja/või su peamine sõit toimub linnas, siis ei tasu võrdväärsete autode puhul diislit valida..

                Comment

                • raidov
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 436

                  #218
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Sellist kalkulatsiooni ei saa lambist teha ju.. kalkulatsiooni saab teha ainult konkreetse auto kohta diisli ja bena kohta ja auto hindasid ja juppide ja hoolduse hindasid arvestades, muidu on võrdlus täpselt selline nagu võrdluse tegijale rohkem meeldib..

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #219
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    http://www.auto24.ee/used/980432

                    Seems legit.

                    2003a ja 116 000km.
                    khmm..

                    Kas nad kohe 0 ei tahtnud keerata, siis oleks veel lahedam ju.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #220
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Samas miks ei võiks olla. Ütlen ausalt, et kui mul oleks nii vana auto uuest peast ostetud, oleks läbisõit samasse auku ja vb isegi vähem.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #221
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Kui ma kalal ei käiks 70-80x aastas, siis oleks minu auto aastane läbisõit max 7000-8000 km.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #222
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          nomaitea.. see on nii harv juhus kui tegelikult ka sul on keegi pensionär omanik jms värk.. aga sel juhul ostke ära.. tundub hea diil:)

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #223
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Mul on 14a load olnud. Max aastane läbisõit tera alla 15k, min 9k. Enamik aastaid 10-12k vahel. Käin iga päev autoga tööl, suvel Tartus või Pärnus. Kui ma 5a vana autot müün 50k läbisõiduga, kas siis vaadatakse ka, et "keritud"? Kas ma peaks end ebanormaalsena tundma? :)

                            Comment

                            • Remokk
                              Jube Noob
                              • Nov 2011
                              • 171

                              #224
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Väikese läbisõiduga autod, millel kõik hooldusdokumendid olemas ms tõesatvad auto läbisõitu on tavaliselt kõrgema hinnaga ju ja neis kuulutustes ei kahelda. Autod mida aga müüakse väga odavalt ja väikese läbisõiduga(ilma hoolduspaberiteta) on kõik ju enamjaolt keritud.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #225
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Tööl käin jala nüüd, kooli linnas ka enam ei ole ja aastane läbisõit tuleb vist mingi 3000km max :D

                                Comment

                                Working...